20 FINNMARK SKYTTERKRETS  
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt, 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov.  
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Alta Ssk Frank Romsdal 78 44 33 12 frank@assk.org
Hammerfest Pk Geir Arne Andersen 78 41 04 74 901 28 429 el-ire@online.no
Kirkenes Pk Jan-Petter Dørmænen 78 99 85 71 jpdorman1@msn.com
Tana og Nesseby Pk Roger Persson 78 95 91 39 rp@varjjat.org
Vadsø SL Trond Halstensen 78 95 36 11 trond.halstensen@c2i.net
Vardø Pk Erling Slettvold 78 98 75 45 ger-nil@frisurf.no
Finnmark sk.krets Arve Wandsvik 78 95 31 54 402 33 802 wands@online.no
Resultatlister : Finnmark skytterkrets pb. 427, 9811 Vadsø wands@online.no
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren skytested Arr.klubb Merknader
  Lør 10.2. 11.00 3A K.huset Sjøvegan Salangen Pk NNM 3A
20001 Lør  24.2. 12.00 6F Miljøbygget Vadsø SL "Kretsting"
      22. - 24. februar Hell Open     
      9. - 10. mars Landstevne rekrutt    
20002 Søn  11.3. 12.00 3A Vardøhallen Vardø Pk KM 3A
      23. - 25. mars NM-Luft  Råholthallen    
20003 Søn 8.4. 12.00 3A Miljøbygget Vadsø SL  
20004 Søn 22.4. 11.00 5 Vardøhallen Vardø Pk Tunelltreffen
20005 Søn 22.4. 11.00 6F Vardøhallen Vardø Pk Tunelltreffen
20006 Lør 12.5. 11.00 5 Vinterveiskaret Kirkenes Pk  
20007 Lør 12.5. 11.00 6FG Vinterveiskaret Kirkenes Pk  
20008 Søn 12.8. 11.00 1FGMRS Vinterveiskaret Kirkenes Pk NB Sjekk stevne 20022
20009 Lør 26.5. 11.00 1FGMRS Navarsvannet Vadsø SL  
20010 Søn 27.5. 11.00 5 Miljøbygget Vadsø SL  
20011 Søn 27.5. 11.00 6F Miljøbygget Vadsø SL  
20012 Lør 30.6. 10.00 6FG Kvenvikmoen Alta Ssk KM 6FG Altatreffen
20013 Søn 1.7. 11.00 5 Kvenvikmoen Alta Ssk KM 5 Altatreffen
20014 Lør 9.6. 10.00 1FGS Kvenvikmoen Alta Ssk Altatreffen
20015 Søn 10.6. 10.00 1MR Kvenvikmoen Alta Ssk Altatreffen
20016 Lør 16.6. Stevnet er avlyst Hammerfest Pk  
      16. - 17. juni NM-Spesialfelt Åndalsnes    
20017 Søn 24.6. 11.00 1FGMRS Vardø Vardø Pk  
      11. - 14. juli NM-Felt Sandnes    
  Fre 3.8. 10.00 4 Åenget Mo Pk NNM 4
  Fre 3.8. 10.00 5 Åenget Mo Pk NNM 5
20018 Lør 4.8. 10.00 1FGS   Felles KM 1FG
  Lør 4.8. 10.00 6FG Åenget Mo Pk NNM 6FG
20019 Søn 5.8. 12.00 1MR   Felles KM 1MR
  Søn 5.8. 10.00 7FG Åenget Mo Pk NNM 7FG
20020 Lør 11.8. 12.00 5 Vinterveiskaret Kirkenes Pk  
20021 Lør 11.8. 12.00 6FG Vinterveiskaret Kirkenes Pk  
20022 Søn 13.5. 10.00 7FG Vinterveiskaret Kirkenes Pk KM 7FG
  Lør 25.8. 09.00 1F Kjeldbergtinden Svolvær Pk NNM 1F
  Lør 25.8. 13.00 1G Kjeldbergtinden Svolvær Pk NNM 1G
  Søn 26.8. 09.00 1M Kjeldbergtinden Svolvær Pk NNM 1M
  Søn 26.8. 12.00 1R Kjeldbergtinden Svolvær Pk NNM 1R
20023 Lør 1.9. 10.00 6FG Kvenvikmoen Alta Ssk  
20024 Søn 2.9. 10.00 5 Kvenvikmoen Alta Ssk  
20025 Søn 28.10. 11.00 5 Vardøhallen Vardø Pk  
20026 Søn 28.10. 11.00 6F Vardøhallen Vardø Pk  
20027 Søn 11.11. 11.00 5 Miljøbygget Vadsø SL  
20028 Søn 11.11. 11.00 6F Miljøbygget Vadsø SL