19 TROMS SKYTTERKRETS    
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt, 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov.  
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Finnsnes Pk Magnus Kvitne 911 28 592 post@finnsnespistolklubb.no
Harstad Pk Ole Ursin 992 74 219 oleursin@online.no
Kvæfjord Pk Jan-Olaf Hanssen 900 90 175 jan-olaf.hanssen@hlink.no
Salangen Pk Eystein Eliassen 901 23 808 eystein@dnett.no
Svalbard Turn Pg Kåre Angvik 79 02 13 95 k.angvik@online.no
Tromsø Pk Ole Morten Ringmo 994 37 934 omringmo@online.no
Troms skytterkrets Stig Jarle Hansen 77 84 51 03 907 34 556 stig.ha@online.no
Resultatlister : Stig Jarle Hansen 907 34 556 stig.ha@online.no
Aspelund, 9300 Finnsnes
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren skytested Arr.klubb Merknader
19001 Lør 20.1. 11.00 3A Mellomveien Tromsø Pk  
19002 Lør 27.1. 11.00 3A K.huset Sjøvegan Salangen Pk  
19003 Ons 31.1. 18.00 7F Svalbardhallen Svalbard turn Pg  
19004 Lør 10.2. 11.00 3A K.huset Sjøvegan Salangen Pk NNM 3A
19005 Lør 17.2. 10.00 6F Falken sk.senter Finnsnes Pk  
19006 Søn 18.2. 10.00 5 Falken sk.senter Finnsnes Pk  
19007 Søn 18.2. 10.00 7F Falken sk.senter Finnsnes Pk  
      22. - 24. februar Hell Open     
19008 Lør 24.2. 11.00 3A Mellomveien Tromsø ok KM 3A
19009 Ons 28.2. 18.00 5 Svalbardhallen Svalbard turn Pg  
      9. - 10. mars Landstevne rekrutt    
      23. - 25. mars NM-Luft  Råholthallen    
19050 Fre 23.3. 17.00 7F Svalbardhallen Svalbard turn Pg  
19051 Lør 24.3. 12.00 1FR Gruve 3banen Svalbard turn Pg  
19010 Ons 28.3. 18.00 6F Svalbardhallen Svalbard turn Pg  
19011 Lør 31.3. 11.00 3A Mellomveien Tromsø Pk  
19052 Tir 10.4. 18.00 7F Falken sk.senter Finnsnes Pk Siste påmelding kl. 18.30
19053 Tir 17.4. 18.00 7F Falken sk.senter Finnsnes Pk Siste påmelding kl. 18.30
19012 Lør 21.4. 10.00 1FMR Heggen Harstad Pk Redusert løype Vinterfelt
19013 Ons 25.4. Stevnet er avlyst Svalbardhallen Svalbard turn Pg  
19054 Tor 3.5. 18.00 5 Falken sk.senter Finnsnes Pk Siste påmelding kl. 18.30
19055 Tor 3.5. 18.00 7F Falken sk.senter Finnsnes Pk Siste påmelding kl. 18.30
19014 Lør 19.5. 10.00 1FGS Falken sk.senter Finnsnes Pk Spes pistol/revolver redusert løype
19015 Søn 20.5. 10.00 1MRS Falken sk.senter Finnsnes Pk Spes mag 1 og 2 redusert løype
19016 Ons 30.5. Stevnet er avlyst Svalbardhallen Svalbard turn Pg  
19017 Lør 2.6. 10.00 6FG Heggen Harstad Pk  
19018 Søn 3.6. 10.00 7FG Heggen Harstad Pk  
19019 Lør 9.6. 11.00 1FG Tromsdalen Tromsø Pk  
19020 Lør 9.6. 17.00 1S Tromsdalen Tromsø Pk Lomme og Snubb, red. løype
19021 Søn 10.6. 11.00 1MR Tromsdalen Tromsø Pk  
19022 Søn 10.6. 17.00 1S Tromsdalen Tromsø Pk Mag1 og Mag2, red. løype
19023 Lør 16.6. 10.00 1FG Heggen Harstad Pk Harstad Treffen
19024 Søn 17.6. 10.00 1MR Heggen Harstad Pk Harstad Treffen
      16. - 17. juni NM-Spesialfelt Åndalsnes    
19025 Lør 23.6. 11.00 6FG Tromsdalen Tromsø Pk KM 6FG
19026 Søn 24.6. 11.00 5 Tromsdalen Tromsø Pk KM 5
19027 Søn 24.6. 15.00 7FG Tromsdalen Tromsø Pk KM 7FG
19056 Tir 26.6.   6F Falken sk.senter Finnsnes Pk Kun Korr.stevne resultat sendes Finnsnes Pk
19028 Lør 30.6. Stevnet er avlyst Salangen Pk  
19029 Søn 1.7. Stevnet er avlyst Salangen Pk  
19037 Lør 30.6. 10.00 1FGS Falken sk.senter Finnsnes Pk Spes pis./rev. red.løype
19038 Søn 1.7. 10.00 1MRS Falken sk.senter Finnsnes Pk Spes mag 1 og 2 red.løype
19030 Lør 7.7. Stevnet er avlyst Kvæfjord Pk  
19031 Lør 7.7. Stevnet er avlyst Kvæfjord Pk Redusert løype 
19032 Søn 8.7. Stevnet er avlyst Kvæfjord Pk  
      11. - 14. juli NM-Felt Sandnes    
  Fre 3.8. 10.00 4 Åenget Mo Pk NNM 4
  Fre 3.8. 10.00 5 Åenget Mo Pk NNM 5
  Lør 4.8. 10.00 6FG Åenget Mo Pk NNM 6FG
  Søn 5.8. 10.00 7FG Åenget Mo Pk NNM 7FG
19033 Lør 11.8. 11.00 1FG Tromsdalen Tromsø Pk KM 1FG
19034 Lør 11.8. 17.00 1S Tromsdalen Tromsø Pk KM 1S Lomme og Snubb  Halv løype
19035 Søn 12.8. 11.00 1MR Tromsdalen Tromsø Pk KM 1MR
19036 Søn 12.8. 17.00 1S Tromsdalen Tromsø Pk KM 1S Mag1 og Mag 2   Halv løype
  Lør 25.8. 09.00 1F Kjeldbergtinden Svolvær Pk NNM 1F
  Lør 25.8. 13.00 1G Kjeldbergtinden Svolvær Pk NNM 1G
  Søn 26.8. 09.00 1M Kjeldbergtinden Svolvær Pk NNM 1M
  Søn 26.8. 12.00 1R Kjeldbergtinden Svolvær Pk NNM 1R
19039 Lør 8.9. 10.00 1FG Surenåsen Kvæfjord Pk  
19040 Søn 9.9. 10.00 1MR Surenåsen Kvæfjord Pk  
19041 Lør 27.10. 11.00 3A K.huset Sjøvegan Salangen Pk  
19042 Ons 31.10. 18.00 6F Svalbardhallen Svalbard turn Pg  
19043 Lør 10.11. 11.00 3A Mellomveien Tromsø Pk  
19044 Lør 24.11. 10.00 6F Falken sk.senter Finnsnes Pk  
19045 Søn 25.11. 10.00 5 Falken sk.senter Finnsnes Pk  
19046 Søn 25.11. 10.00 7F Falken sk.senter Finnsnes Pk  
19047 Ons 28.11. 18.00 7F Svalbardhallen Svalbard turn Pg  
19048 Lør 8.12. 11.00 3A K.huset Sjøvegan Salangen Pk  
19049 Ons 26.12. 14.00 5 Svalbardhallen Svalbard turn Pg