18 NORDLAND SKYTTERKRETS  
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt, 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov.  
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Bodø Ssk Ove Sætveit 75 51 01 80 959 96 810 oves@epost.no
Gildeskål Ssk Eirik Anrei 906 29 413 eiranrei@online.no
Mo Pk Ronny Pedersen 75 13 23 96 400 41 735 ronnypedersen@monet.no
Mosjøen Pk Roger Solvang 75 17 28 17 971 18 697 rogsolv@c2i.net
Narvik Pk Trond Hveding 76 94 43 31 990 33 341 bertil.eriksen@c2i.net
Røsvatn Pk Ivar Reinfjell 75 18 58 80 984 79 076 imjack@online.no
Sandnessjøen Pk Arild Lysfjord 900 18 894 sandnessjoen.pk@monet.no
Svolvær Pk Oddvar Hansen Bakkejord 76 07 06 39 917 69 805 svpk@enter.vg
Nordland sk.krets Andrew Walls 75 15 18 14 95 15 18 14 a-walls@frisurf.no
Resultatlister : Andrew Walls, Øvrebakken 3, a-walls@frisurf.no
8613 Mo i Rana
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren skytested Arr.klubb Merknader
18001 Tor 11.1. 18.00 4 Hunstad Bodø Ssk  
18002 Søn 14.1. 11.00 3A Selfors Mo Pk Korr. stevne hele uken
18003 Søn 21.1. 12.00 3A Stamneshallen Sandnessjøen Pk Korr. stevne hele uken
18004 Lør 27.1. 10.00 3A Selfors Mo Pk KM 3A
18005 Søn 28.1. 10.00 7FG Selfors Mo Pk KM 7FG
18006 Søn 4.2. 12.00 3A Stamneshallen Sandnessjøen Pk Korr. stevne hele uken
18089 Søn 4.2. 10.00 5 Selfors Mo Pk
  Lør 10.2. 11.00 3A K.huset Sjøvegan Salangen Pk NNM 3A
18007 Søn 11.2. 11.00 3A Selfors Mo Pk Korr. stevne hele uken
18008 Ons 14.2. 18.00 3A Hunstad Bodø Ssk Korr. Stevne hele uken
      22. - 24. februar Hell Open         
18009 Søn 25.2. 11.00 5 Selfors Mo Pk  
18010 Tor 1.3. 18.00 5 Hunstad Bodø Ssk  
18011 Søn  4.3. 11.00 1S Åenget Mo Pk Magnum 1 & 2
      9. - 10. mars Landstevne rekrutt        
18012 Søn  11.3. 11.00 6F Selfors Mo Pk  
18013 Søn 18.3. 12.00 3A Stamneshallen Sandnessjøen Pk Korr. stevne hele uken
      23. - 25. mars NM-Luft  Råholthallen        
18014 Søn 25.3. 10.00 1MR Åenget Mo Pk Polarfelt
18015 Tor 29.3. 18.00 7FG Hunstad Bodø Ssk  
18090 Fre 30.3. 18.00 4 Selfors Mo Pk (Norgescup)
18016 Lør 7.4. 11.00 1FGMR Breivika Gildeskål Ssk  
18017 Lør 14.4. 11.00 6F Selfors Mo Pk Kjellersmell
18018 Lør 14.4. 11.00 7F Selfors Mo Pk Kjellersmell
18019 Søn 15.4. 11.00 5 Selfors Mo Pk Kjellersmell
18020 Tor 19.4. 18.00 6FG Hunstad Bodø Ssk  
18091 Fre 20.4. 18.00 4 Selfors Mo Pk (Norgescup)
18021 Lør 21.4. 10.00 1FG Åenget Mo Pk Sverdstevnet
18022 Søn 22.4. 10.00 1MR Åenget Mo Pk Sverdstevnet
18092 Søn 29.4. 12.00 4 Hunstad Bodø Ssk Regionssamling
18023 Søn 6.5. 11.00 1S Åenget Mo Pk Spesialpistol & -revolver
18024 Ons 9.5. 18.00 6F Milan Sandnessjøen Pk  
18025 Lør 12.5. 10.00 2B Milan Sandnessjøen Pk KM 2B. Korr. stevne
18026 Søn 13.5. 10.00 4 Milan Sandnessjøen Pk KM 4  Korr. stevne
18027 Lør 19.5. 10.00 1 FMR Sagforsen Mosjøen Pk Maks to starter pr. skytter
18028 Lør 26.5. 10.00 1FG Gulløymyra Narvik Pk  
18029 Søn 27.5. 10.00 1FGMR Milan Sandnessjøen Pk  
18030 Søn 27.5. 10.00 1MR Gulløymyra Narvik Pk  
18093 Man 28.5. 11.00 4 Selfors Mo Pk  
18094 Ons 30.5. 18.00 4 Milan Sandnessjøen Pk  
18031 Tor 31.5. 18.00 5 Hunstad Bodø Ssk  
18032 Lør 19.5. 10.00 1FG  Kjeldbergtinden Svolvær Pk  
18033 Lør 19.5. 14.00 1S Kjeldbergtinden Svolvær Pk Spe.pistol og spes.revolver
18034 Lør 2.6. 10.00 5 Åenget Mo Pk Polarsirkelstevnet
18035 Lør 2.6. 10.00 7F Åenget Mo Pk Polarsirkelstevnet
18037 Søn 3.6. 10.00 7G Ingen deltakere Mo Pk Polarsirkelstevnet
18038 Søn 20.5. 10.00 1MR Kjeldbergtinden Svolvær Pk  
18039 Søn 3.6. 10.00 6F Åenget Mo Pk Polarsirkelstevnet
18040 Søn 3.6. 10.00 6G Åenget Mo Pk Polarsirkelstevnet
18041 Ons 6.6. 18.00 5 Milan Sandnessjøen Pk Korr. stevne hele uken
18042 Lør 9.6. 10.00 7 F Sagforsen Mosjøen Pk Vandrepremie
18043 Lør 9.6. 10.00 1FG Bestemorenga Bodø Ssk Junifelt
18044 Lør           9.6. 13.00 5 Sagforsen Mosjøen Pk  
18045 Søn 10.6. 10.00 1MR Bestemorenga Bodø Ssk Junifelt
18046 Søn 10.6. 10.00 1 FMR Sagforsen Mosjøen Pk Vandrepokaler F og M
18095 Ons 13.6. Ikke arrangert Milan Sandnessjøen Pk  
18096 Søn 17.6. 11.00 4 Selfors Mo Pk  
18047 Lør 23.6. 10.00 5 Milan Sandnessjøen Pk KM 5 Korr. stevne
      16. - 17. juni NM-Spesialfelt Åndalsnes        
18048 Tor 21.6. 18.00 7FG Hunstad Bodø Ssk  
18049 Lør 23.6. 13.00 7F Milan Sandnessjøen Pk Korr. stevne hele uken
18050 Søn 24.6. 10.00 6FG Milan Sandnessjøen Pk KM 6FG Korr. stevne
18051 Ons 27.6. 18.00 4 Milan Sandnessjøen Pk Korr. stevne hele uken
18052 Ons 27.6. 17.30 7F Sagforsen Mosjøen Pk  
18053 Lør 30.6. Ingen deltakere Svolvær Pk Svolværpokalen
18054 Lør 30.6. Ingen deltakere Svolvær Pk Svolværpokalen
18055 Søn 1.7. Ingen deltakere Svolvær Pk Svolværpokalen
18056 Søn 1.7. Ingen deltakere Svolvær Pk Svolværpokalen
      11. - 14. juli NM-Felt Sandnes        
18057 Fre 3.8. 10.00 4 Åenget Mo Pk NNM 4
18058 Fre 3.8. 10.00 5 Åenget Mo Pk NNM 5
18059 Lør 4.8. 10.00 6FG Åenget Mo Pk NNM 6FG
18060 Søn 5.8. 10.00 7FG Åenget Mo Pk NNM 7FG
18061 Lør 11.8. 10.00 1FGMR Svenningdal Røsvatn Pk Røsvasskipet
18062 Lør 11.8. 11.00 1FGMR Breivika Gildeskål Ssk  
18063 Lør 25.8. 09.00 1F Kjeldbergtinden Svolvær Pk NNM 1F
18064 Lør 25.8. 13.00 1G Kjeldbergtinden Svolvær Pk NNM 1G
18065 Søn 26.8. 09.00 1M Kjeldbergtinden Svolvær Pk NNM 1M
18066 Søn 26.8. 12.00 1R Kjeldbergtinden Svolvær Pk NNM 1R
18067 Ons 22.8. 17.30 5 Sagforsen Mosjøen Pk  
18068 Lør 15.9. 10.00 1FG Bestemorenga Bodø Ssk KM 1FG
18069 Søn 16.9. 10.00 1MR Bestemorenga Bodø Ssk KM 1MR
18070 Lør 8.9. 10.00 7FG Milan Sandnessjøen Pk Milantreffet
18071 Søn 9.9. 10.00 5 Milan Sandnessjøen Pk Milantreffet
18072 Søn 9.9. Ikke arrangert Milan Sandnessjøen Pk Milantreffet
18073 Tor 20.9. 18.00 5 Hunstad Bodø Ssk  
18074 Søn 7.10. 11.00 1S Åenget Mo Pk Magnum 1 & 2
18075 Lør 7.10. 10.00 1FGMR Milan Sandnessjøen Pk  
18076 Lør 23.11. 10.00 3A Våganhallen Svolvær Pk Lofoten Open
18077 Søn 24.11. 10.00 3A Våganhallen Svolvær Pk Lofoten Open . Finale. 
18078 Tor 18.10. 18.00 6FG Hunstad Bodø Ssk  
18079 Søn 21.10. 11.00 7F Selfors Mo Pk  
18080 Søn 28.10. 12.00 3A Stamneshallen Sandnessjøen Pk Korr. stevne hele uken
18081 Lør 3.11. 11.00 1FGMR Breivika Gildeskål Ssk  
18082 Tor 8.11. 18.00 4 Hunstad Bodø Ssk  
18083 Søn  11.11. 11.00 3A Selfors Mo Pk Korr. stevne hele uken
18084 Søn 18.11. 12.00 3A Stamneshallen Sandnessjøen Pk Korr. stevne hele uken
18085 Søn 2.12. 11.00 3A Selfors Mo Pk Korr. stevne hele uken
18086 Søn 2.12. 12.00 3A Stamneshallen Sandnessjøen Pk Korr. stevne hele uken
18087 Tor 6.12. 18.00 2B Hunstad Bodø Ssk Korr. stevne hele uken
18088 Søn 9.12. 11.00 5 Selfors Mo Pk