17 NORD-TRØNDELAG SKYTTERKRETS
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt, 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov.  
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Hell Open + MNM 3A Idar Vedul  74 82 06 33 412 31 063 idar.vedul@ktv.no
MIR Idar Vedul  74 82 06 33 412 31 063 idar.vedul@ktv.no
Sitter IL Pk Olav J. Bjørkås 74 28 83 52 970 62 990 olbjas@online.no
Steinkjer Pk Øyvind Aurstad 452 39 879 oyvinda4@hotmail.com
Stjørdal Pk Magnar Kristiansen 74 80 62 59 476 12 963 odd.rost@ktv.no
Verdal SSL Ragnar Matberg 74 07 97 83 matberg@vktv.no
NT sk.krets Pål Kristiansen 74 80 77 97 908 36 265 paakri@online.no
Resultatlister : Pål Kristiansen 74 80 77 97 908 36 265 paakri@online.no
Alle lagene ønsker forhåndspåmelding til innendørsstevnene.
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren skytested Arr.klubb Merknader
17001 Fre 5.1. 15.00- 18.00 3A Meråker  MIR  
17002 Lør 6.1. 10.00 - 12.00 3A Meråker MIR  
17003 Lør 6.1. 12.00 3AC Gymnaskjelleren Stjørdal Pk Luft 5/8
  Lør 20.1. 10.00 6FG Brekstad Ørland pk Fin 2/2
17004 Søn 21.1. 09.00 3A Meråker MIR MNM 3A Forhåndspå.meld Idar Vedul 
  Lør 27.1. 12.00 3A Selbuhallen Selbu pk Luft 6/8
17005 Lør 10.2. 10.00- 12.00 3A Meråker MIR  
  Lør 10.2. 10.00 5 Brekstad Ørland pk Standard 2/2
17006 Søn 18.2. 12.00 3A Egge Fellesbane Steinkjer Pk KM 3A
17007 Tor 22.2.   3A Rica Hell  Hell Open  
17008 Fre 23.2.   3A Rica Hell  Hell Open  
17009 Lør 24.2.   3A Rica Hell  Hell Open  
17010 Søn 4.3. 12.00 2A Lånkehallen Stjørdal Pk  
  Søn 4.3. 12.00 3A Kolstad TPK Luft 7/8
      9. - 10. mars Landstevne rekrutt    
  Tor 15.3. 18.00 7F Buran TPK Hurtig 2/2
17011 Fre 16.3. 15.00- 18.00 3A Meråker MIR  
17012 Lør 17.3. 10.00- 12.00 3A Meråker MIR  
      23. - 25. mars NM-Luft  Råholthallen    
17013 Tir 27.3. 19.00 3A Utvorda Grendehus Sitter IL Pk Luft 8/8
17014 Fre 20.4. 15.00- 18.00 3A Meråker MIR  
17015 Fre 11.5. 15.00- 18.00 3A Meråker MIR  
  Lør 12.5. 10:00 1S Dalaråa Sunndal Pk MNM1S spes.pist og rev.
17016 Fre 18.5. 18.00 4 Skatval Stjørdal Pk  
17017 Lør 19.5. 10.00 1FGMR Sætnan Stjørdal Pk MNM 1MR
17018 Søn 20.5. 11.00 5 Skatval Stjørdal Pk KM 5 Kun 1 lag
17019 Søn 20.5. 13.00 7F Skatval Stjørdal Pk KM 7F
17020 Søn 20.5. 15.00 7G Skatval Stjørdal Pk KM 7G
  Lør 2.6. 12.00 6FG Sankthansholet Ørland Pk MNM 6FG Jarnskjegges pris (3 lag)
17021 Fre 8.6. 15.00- 18.00 3A Meråker MIR  
  Søn 10.6. 10.00 1S Furukollen Støren Pk MNM mag 1 og 2. Siste start MNM kl.1300
      16. - 17. juni NM-Spesialfelt Åndalsnes    
  Lør 23.6. 10.00 7FG Oppdal Oppdal Pk MNM 7FG  St.Hans stevnet
17022 Fre 6.7. 19.30 4 Sitter Grendehus Sitter IL Pk KM 4
17023 Lør 7.7. 10.00 1FGMR Sitter Grendehus Sitter IL Pk Midtsommer KM 1FG
17024 Søn 8.7. 12.00 7FG Sitter Grendehus Sitter IL Pk Midtsommer
      11. - 14. juli NM-Felt Sandnes    
17025 Søn 12.8. 12.00 6FG Lerkehaug Steinkjer Pk KM 6FG
  Søn 23.9. 10.00 1FGMR Furukollen Støren MNM 1FG Siste start MNM kl.13.00  Gauldalspokalen
  Søn 26.8. 12.00 5 Jonsvannet Trondhjems Pk MNM 5
  Lør 1.9. 16.00 4 Santhansholet Ørland Pk MNM 4 Høststevne
17026 Søn 16.9. 10.00 1FGMRS Verdal SSL Tromsdalen KM 1MR (maks 2 runder spes.felt pt skytter)
17027 Søn 7.10. 12.00 3A Egge Fellesbane Steinkjer Pk Luft 1/8
  Lør 20.10. 12.00 3A Selbuhallen Selbu pk Luft 2/8
17028 Tir 6.11. 19.00 3A Utvorda Grendehus Sitter IL Pk  
17029 Søn 11.11. 10.00 3A Egge Fellesbane Steinkjer Pk Olvestevnet
17030 Søn 11.11. 13.00 3A Egge Fellesbane Steinkjer Pk Olvestevnet Luft 3/8
  Fre 16.11. 17.00 5 Brekstad Ørland pk Standard 1/2
  Fre 16.11. 19.00 7FG Brekstad Ørland Pk MNM 7FG
  Lør 17.11. 14.00 6FG Brekstad Ørland pk Fin 1/2
17031 Lør 24.11. 12.00 3AC Lånkehallen Stjørdal Pk  
  Søn 2.12. 12.00 3A Selbuhallen Selbu pk Luft 4/8
  Søn 9.12. 14.00 7F Buran TPK julepokalen 2 av 2 Hurtig 1/2