16 SØR-TRØNDELAG SKYTTERKRETS  
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt, 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov.  
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Lundamo ssl Geir Tore Midttømme 970 07 377 geirtorem@hotmail.com
Melhus Pk Robert Kåsner 930 80 868 kaasn@online.no
NTNUI Håvard Ellefsen 918 46 647 http://folk.ntnu.no/bjarnem/
Oppdal Pk Arvid Øyamo 72 42 18 98 a-oiamo@c2i.net
Orkla Pk Roar Moe 73 58 76 22 907 70 425 leder@orklapk.no
Rindal Pk Idar Moe 71 66 54 38 901 21 199 imo@svorka.net
Selbu Pk Harald Setsaas 73 81 73 85 915 13  845 hasetsaa@online.no
Støren Pk Arild Inge Wollan 926 99 329 karsken@online.no
Trondhjems PK Arnfinn Øyvann 928 21 295 resultat@tpk.no
Forhåndspåmelding alle banestevner TPK mob 928 21 295 eller på web http://www.tpk.no/pamelding
Ørland Pk Helge Olden 72 52 37 79 905 82 937 post@orlandpk.no
www.orlandpk.no
S-T sk.krets Harald Setsaas
Resultatlister :  Helge Olden 72 52 37 79 905 82 937 helge.olden@flink.no
Alle lagene ønsker forhåndspåmelding til innendørsstevnene.
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren skytested Arr.klubb Merknader
  Lør 6.1. 12.00 3AC Lånkehallen Stjørdal Pk Luft 5/8
16001 Søn 7.1. 12.00 5 Buran Trondhjems Pk Nyttårspokal
16084 Ons 10.1. 18.00 3A Melhushallen Melhus Pk  
16002 Lør 13.1. 10.00 7F Rindalshuset Rindal Pk  
16003 Lør 13.1. 12.00 6F Rindalshuset Rindal Pk  
16004 Søn 14.1. 12.00 3A Kolstad Trondhjems Pk  
16005 Ons 17.1. 18.00 4 Buran Trondhjems Pk  
16006 Fre 19.1. 18.00 3A Brekstad Ørland Pk  
16007 Lør 20.1. 10.00 6FG Brekstad Ørland Pk Fin 2/2
16008 Lør 20.1. 13.00 4 Brekstad Ørland Pk  
  Søn 21.1. 09.00 3A Meråker MIR MNM 3A
16009 Tir  23.1. 18.00 3A Idrettsbygget NTNUI skyting  
16085 Ons 24.1. 18.00 3A Melhushallen Melhus Pk  
16010 Søn 28.1. 12.00 3A Selbuhallen Selbu Pk Luft 6/8
16011 Tir 30.1. 18.00 3A Horghallen Lundamo msl  
16012 Søn 4.2. 12.00 3A Kolstad Trondhjems Pk  
16086 Ons 7.2. 18.00 3A Melhushallen Melhus Pk  
16013 Fre 9.2. 18.00 3A Brekstad Ørland Pk Fredagskveillpokal'n
16014 Lør 10.2. 10.00 5 Brekstad Ørland Pk Standard 2/2
16014 Søn 11.2. 1200 5 Brekstad Ørland Pk Standard 2/2
16015 Lør 10.2. 13.00 7FG Brekstad Ørland Pk Haupinplaketten
16015 Søn 11.2. 13.00 7FG Brekstad Ørland Pk Haupinplaketten
16087 Ons 14.2. 18.00 3A Melhushallen Melhus Pk  
      22. - 24. februar Hell Open     
16016 Ons 28.2. 18.00 4 Buran Trondhjems Pk  
16017 Søn 4.3. 12.00 3A Kolstad Trondhjems Pk KM3A   Luft 7/8
16088 Ons 7.3. 18.00 3A Melhushallen Melhus Pk  
      9. - 10. mars Landstevne rekrutt    
16018 Søn 11.3. 12.00 3A Selbuhallen Selbu Pk  
16019 Tor 15.3. 18.00 7F Buran Trondhjems Pk Hurtig 2/2
16020 Søn 18.3. 12.00 3A Brekstad Ørland Pk  
16021 Ons 21.3. 18.00 5 Buran Trondhjems Pk  
      23. - 25. mars NM-Luft  Råholthallen    
  Tir 27.3. 19.00 3A Utvorda Grendehus Sitter IL Pk Luft 8/8
16022 Lør 7.4. 10.00 1FGMR Oppdal Oppdal Pk Påskefelten
16023 Lør 14.4. 11.00 5 Selbuhallen Selbu Pk kun 1 lag
16024 Lør 14.4. 12.30 7FG Selbuhallen Selbu Pk  
16025 Søn 15.4. 12.00 1S Feltløypa Orkla Pk magnum 1+2-1/2 løype
16026 Ons 18.4. 18.00 6F Buran Trondhjems Pk Vandrepokal fin
16095 Lør 21.4. 12.00 2B Selbuhallen Selbu Pk  
16096 Søn 29.4. 16.00 7F Buran Trondhjems Pk  
16027 Tor 3.5. 18.00 1R Jonsvannet Trondhjems Pk E.Wolds minnestevne
16028 Søn 6.5. 11.00 2A Skytesenteret Selbu Pk  
  Lør 12.5. 10:00 1S Dalaråa Sunndal Pk MNM1S spes.pist og rev.
16029 Søn 13.5. 10.00 1S Jonsvannet Trondhjems Pk KM mag1og 2. Siste start KM kl.1300
  Lør 19.5. 10.00 1FGMR Sætnan Stjørdal Pk MNM 1MR
16030 Tor 24.5. 18.00 4 Jonsvannet Trondhjems Pk KM 4
16097 Lør 26.5. 12.00 7FG Jonsvannet Trondhjems Pk  
16031 Søn 27.5. 10.00 1FGMR Jonsvannet Trondhjems Pk  
16032 Fre 1.6. 18.00 4 Sankthansholet Ørland Pk  
16033 Lør 2.6. 10.00 2A Sankthansholet Ørland Pk KM 2A
16034 Lør 2.6. 12.00 6FG Sankthansholet Ørland Pk MNM 6FG Jarnskjegges pris (3 lag)
16035 Lør 2.6. 16.00 5 Sankthansholet Ørland Pk KM 5
16036 Søn 3.6. 10.00 1FGMR Sankthansholet Ørland Pk Jarnskjegges pris
16037 Fre 8.6. 18.00 2A Skytesenteret Selbu Pk  
16038 Fre 8.6. 18.00 4 Skytesenteret Selbu Pk  
16039 Lør 9.6. 10.00 1FGMR Stampmyra Rindal Pk Trollheimstreff
16040 Søn 10.6. 10.00 1S Furukollen Støren Pk MNM mag 1 og 2. Siste start MNM kl.1300
      16. - 17. juni NM-Spesialfelt Åndalsnes    
16041 Lør 23.6. 10.00 7FG Oppdal Oppdal Pk MNM 7FG  St.Hans stevnet
16042 Lør 23.6. 13.00 6FG Oppdal Oppdal Pk St.Hans stevnet
16043 Søn 24.6. 10.00 1FGMR Oppdal Oppdal Pk St.Hans stevnet
16044 Fre 29.6. 18.30 5 Skytesenteret Selbu Pk Selbu Grand Mix
16045 Fre 29.6. 20.00 7F Skytesenteret Selbu Pk Selbu Grand Mix
16046 Lør 30.6. 10.00 1FGMR Skytesenteret Selbu Pk KM 1FG Siste start KM kl.13.00  Selbu Grand Mix
16047 Søn 1.7. 10.00 2A Skytesenteret Selbu Pk MNM 2A    Selbu Grand Mix
16048 Søn 1.7. 12.00 6FG Skytesenteret Selbu Pk Selbu Grand Mix
      11. - 14. juli NM-Felt Sandnes    
16049 Lør 11.8. 10.00 2A Skytesenteret Selbu Pk  
16050 Lør 11.8. 12.00 6FG Skytesenteret Selbu Pk  
16089 Man 13.8. 09.00 2 Sankthansholet Ørland Pk NM Fripistol
16090 Tir 14.8. 09.00 4 Sankthansholet Ørland Pk NM Silhuettpistol
16091 Ons 15.8. 09.00 5 Sankthansholet Ørland Pk NM Standardpistol
16092 Tor 16.8. 09.00 7F Sankthansholet Ørland Pk NM Hurtigpistol Fin
16093 Tor 16.8. 09.00 7G Sankthansholet Ørland Pk NM Hurtigpistol Grov
16094 Fre 17.8. 09.00 6F Sankthansholet Ørland Pk NM VM Fin
16094 Fre 17.8. 09.00 6G Sankthansholet Ørland Pk NM VM Grov
16051 Søn 23.9. 10.00 1FGMR Furukollen Støren MNM 1FG Siste start MNM kl.13.00  Gauldalspokalen
16052 Lør 25.8. 12.00 1S Feltløypa Orkla Pk KM 1 Spes.pist og rev. Siste start KM 15.00 ( ikke mag.)
16053 Søn 26.8. 12.00 5 Jonsvannet Trondhjems Pk MNM 5
16054 Søn 26.8. 14.00 7FG Jonsvannet Trondhjems Pk KM 7FG
16055 Fre 31.8. 18.00 5 Sankthansholet Ørland Pk Høststevne
16056 Lør 1.9. 10.00 2A Sankthansholet Ørland Pk Høststevne kun 2 lag
16057 Lør 1.9. 10.00 6FG Sankthansholet Ørland Pk Høststevne 3 lag
16058 Lør 1.9. 15.00 4 Sankthansholet Ørland Pk MNM 4 Høststevne
16059 Søn 2.9. 10.00 1FGMR Sankthansholet Ørland Pk Høststevne
16060 Fre 7.9. 17.00 7FG Jonsvannet Trondhjems Pk  
16061 Lør 8.9. 10.00 1FGMR Jonsvannet Trondhjems Pk KM1MR Siste start KM kl.13.00  Aill Roinnt
16062 Søn 9.9. 12.00 6FG Jonsvannet Trondhjems Pk KM 6FG Aill Roinnt
16063 Søn 16.9. 12.00 1MR Feltløypa Orkla Pk  
16064 Søn 30.9. 12.00 3A Kolstad Trondhjems Pk  
  Søn 7.10. 12.00 3A Egge Fellesbane Steinkjer Pk Luft 1/8
16098 Tor 11.10. 19.00 3A Engan leir Støren Pk  
16065 Ons 17.10. 18.00 3A Kolstad Trondhjems Pk  
16066 Lør 20.10. 12.00 3A Selbuhallen Selbu Pk Luft 2/8
16099 Tor 1.11. 19.00 3A Engan leir Støren Pk  
16067 Lør 3.11. 12.00 3A Brekstad Ørland Pk  
16068 Ons 7.11. 19.30 7F Rindalshuset Rindal Pk  
  Søn 11.11. 13.00 3A Egge Fellesbane Steinkjer Pk Olvestevnet Luft 3/8
16069 Lør 10.11. 12.00 6FG Buran Trondhjems Pk Buranpokalen
16070 Fre 16.11. 17.00 5 Brekstad Ørland Pk Standard 1/2
16071 Fre 16.11. 19.00 7FG Brekstad Ørland Pk MNM 7FG
16072 Lør 17.11. 10.00 4 Brekstad Ørland Pk  
16073 Lør 17.11. 14.00 6FG Brekstad Ørland Pk Fin 1/2
16074 Søn 18.11. 12.00 3A Kolstad Trondhjems Pk  
16075 Ons 21.11. 18.00 6FG Buran Trondhjems Pk  
16100 Tor 22.11. 19.00 3A Engan leir Støren Pk  
16076 Tir 27.11. 18.00 3A Idrettsbygget NTNUI skyting  
16077 Ons 28.11. 19.30 6F Rindalshuset Rindal Pk  
16078 Søn 2.12. 12.00 3A Selbuhallen Selbu Pk Luft 4/8
16079 Tor 6.12. 19.00 3A Engan leir Støren Pk  
16080 Søn 9.12. 10.00 7F Buran Trondhjems Pk julepokalen 1 / 2
16081 Søn 9.12. 14.00 7F Buran Trondhjems Pk julepokalen 2 / 2 Hurtig 1/2
16082 Ons 12.12. 19.30 5 Rindalshuset Rindal Pk  
16101 Tor 20.12. 19.00 3A Engan leir Støren Pk  
16083 Ons 26.12. 14.00 3A Brekstad Ørland Pk Aquavitpokalen