15 MØRE OG ROMSDAL SKYTTERKRETS
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt, 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov.  
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Aukra Pk  Tom K. Nerbø 951 04 657 tomkristian@bigfoot.com
Eide og Fræna Pk  Svein Krakeli  71 29 64 27 svein@skjelvikbilverksted.no
Fannefjord Pk Frank Sannes 920 37 378 frank@fpk.no
Kristiansund Pk Svein Olsen 71 58 18 47 ludviko@online.no
Molde Pk  Jarle Bjølverud  900 70 149 j-bjoel@online.no
Sunndal Pk  Egil Rød 901 62 505 egil.rod@hydro.com
Sykkylven Pk Harald Strømmegjerde 70 25 36 01 969 90 045 h-stro3@online.no
Syvde Sportsskyttarlag Roger Landsverk 924 88 271 roger.landsverk@adsl.no
Vestnes Pk  Geir A. Øverås  71 18 96 50 952 37 055 geir.oeveraas@c2i.net
Ørsta/Volda Pk Torgeir Håskjold 70 07 76 45 478 36 810 torgeir.haaskjold@c2i.net
Ålesund Pk Odd Hellevik 70 14 54 25 482 07 068 odd.hellevik@adsl.no
Åndalsnes Pk  Johan Fagerheim 71 22 24 13 920 55 324 johafa@online.no
M&R sk.krets Rolf Toven, Stubø, 6460 Eidsvåg 971 90 753 rolf.toven@c2i.net
Resultatlister : Oddvin Blindheim,  70 18 36 58 oddvin.blindheim@adsl.no
6040 Vigra
Det er ønskelig med forhåndspåmelding til alle innendørsstevner!
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren skytested Arr.klubb Merknader
15001 Søn 7.1. 12:00 6F Samfunnshuset Ørsta/Volda Pk Cup 6 (1); Korrespondanse
15002 Søn 14.1. 11:00 3A Vestneshallen Vestnes Pk  
15003 Søn 14.1. 11:00 5 Vestneshallen Vestnes Pk Cup 5 (1)
  Søn 21.1. 09:00 3A Meråker MIR MNM3A
15004 Søn 28.1. 12:00 3A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
15005 Søn 28.1. 12:00 7FG Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
15006 Søn 4.2. 12:00 5 Skytterhallen Fannefjord Pk Cup 5 (2)
15007 Søn 4.2. 12:00 7FG Skytterhallen Fannefjord Pk  
15008 Søn 11.2. 10:00 5 Ungdomsskolen Åndalsnes Pk Korrespondanse
15009 Søn 18.2. 11:00 3A Vestneshallen Vestnes Pk  
15010 Søn 18.2. 11:00 6FG Vestneshallen Vestnes Pk Cup 6 (2)
      22. - 24. februar Hell Open     
15011 Søn 25.2. 12:00 5 Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse
15012 Søn 4.3. 12:00 5 Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse
      9. - 10. mars Landstevne rekrutt    
15013 Søn 11.3. 12:00 3A Bjørnehaugen Kristiansund Pk KM 3A
15014 Søn 11.3. 12:00 6FG Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
15015 Søn 18.3. 12:00 5 Samfunnshuset Ørsta/Volda Pk Cup 5 (3); Korrespondanse
      23. - 25. mars NM-Luft  Råholthallen    
15016 Lør 17.3. 12:00 7FG Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse
15017 Søn 22.4. 11:00 2A Skytterhallen Molde Pk KM 2A
15018 Søn 22.4. 13:00 7FG Skytterhallen Molde Pk  
15019 Lør 28.4. 10:00 1S+M Sollidalen Ørsta/Volda Pk 1/2 program
15020 Søn 29.4. 10:00 1FGMR Skorgen Vestnes Pk  
15021 Lør 5.5. 12:00 6FG Skytterstadion Aukra Pk Cup 6 (3); Korrespondanse
15022 Lør 12.5. 10:00 1S Dalaråa Sunndal Pk MNM1S spes.pist og rev.
15023 Lør 12.5. 10:00 7FG Dalaråa Sunndal Pk  
15024 Søn 13.5. 10:00 1FGMR Dalaråa Sunndal Pk  
  Lør 19.5. 10:00 1FGMR Sætnan Stjørdal Pk MNM1MR
15025 Søn 20.5. Stevnet er avlyst Syvde Sportskyttarlag
15026 Lør 26.5. Stevnet er avlyst Fannefjord Pk  
15038 Man 28.5. 10:00 1FGMR Jendem Eide/Fræna Pk KM 1FG
  Lør 2.6. 12:00 6FG Sankthansholet Ørland pk MNM 6FG
15027 Søn 3.6. 11:00 1S+M Sykkylven Sykkylven Pk KM 1S Spesial+Magnum
  Søn 10.6. 10:00 1S Furukollen Støren pk MNM 1S mag 1 og 2. Siste start MNM kl.1300
15028 Lør 16.6.   1Mag Setnesmoen MRSK NM Magnumfelt
NM-Mag 1 NM-Mag 1 lag NM-Mag 2 NM-Mag 2 lag    
15029 Søn 17.6.   1Spes Setnesmoen MRSK NM Spesialfelt
NM-Spes.pistol NM-Spes.pist lag NM-Spes.Rev NM-Spes.Rev lag    
  Lør 23.6. 10:00 7FG Oppdal Oppdal pk MNM 7FG
15030 Søn 24.6. Stevnet er utsatt inntil videre Åndalsnes Pk  
15031 Lør 30.6. 10:00 1FGMR Fredøbanen Kristiansund Pk  
  Søn 1.7. 10:00 2 Skytesenteret Selbu pk MNM 2A
15032 Søn 8.7. 12:00 1FGMR Sollidalen Ørsta/Volda Pk  
      11. - 14. juli NM-Felt Sandnes    
15034 Søn 12.8. 12:00 7FG Skytterstadion Aukra Pk KM 7FG
15035 Søn 19.8. 10:00 1MR+Mag Dalaråa Sunndal Pk  
  Søn 23.9. 10:00 1FGMR Furukollen Støren MNM 1FG Siste start MNM kl.13.00  Gauldalspokalen
15036 Lør 25.8. 10:00 1FGMR Meisingset Tingvoll Pk KM 1MR
  Søn 26.8. 12:00 5 Jonsvannet TPK MNM 5
15037 Søn 26.8. 12:00 1FGMR Sollidalen Ørsta/Volda Pk  
  Lør 1.9. 16:00 4 Sankthansholet Ørland pk MNM 4
15033 Søn 9.9. 12:00 7FG Hjelset Fannefjord Pk  
15039 Søn 16.9. 12:00 3A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
15040 Søn 16.9. 12:00 5 Bjørnehaugen Kristiansund Pk Cup 5 (4)
15041 Søn 23.9. 11.00 3A Vestneshallen Vestnes Pk  
15042 Søn 23.9. 11.00 5 Vestneshallen Vestnes Pk KM 5
15045 Søn 21.10. 12:00 7F Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse
15046 Søn 21.10. 13:00 6F Bollitun Eide/Fræna Pk Korrespondanse
15047 Søn 28.10. 12:00 3A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
15048 Søn 28.10. 12:00 4 Bjørnehaugen Kristiansund Pk KM 4
15049 Søn 4.11. 11:00 7FG Verpingsvika Ålesund Pk Korrespondanse
15050 Søn 11.11. 10:00 6FG Ungdomsskolen Åndalsnes Pk Korrespondanse
15051 Søn 25.11. Stevnene avlyses pga. montering av el.skiver Vestneshallen Vestnes Pk  
15052 Søn 25.11. Vestneshallen Vestnes Pk  
15053 Søn 2.12. 12:00 5 Verpingsvika Ålesund Pk Cup 5 (5); Korrespondanse
15054 Søn 9.12. 12:00 3A Bjørnehaugen Kristiansund Pk  
15055 Søn 9.12. 12:00 6FG Bjørnehaugen Kristiansund Pk Cup 6 (5)
15043 Søn 16.12. 10.00 2A Skytterhallen Molde Pk  
15044 Søn 16.12. 12.00 6FG Skytterhallen Molde Pk KM 6FG Cup 6 (4)