14 SOGN OG FJORDANE SKYTTARKRINS
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt, 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov.  
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Flintlåsen Pk Jan Erik Skår 57 73 90 91 915 52 205 flintlaas.jes@hotmail.com
Florø Pk Hjalmar Joleik 57 74 90 16 905 27 172
Førde Pk Rune Soleide 958 27 530 rune@fordemotorsport.no
Høyanger Pk Sigmund Folkestad 57 71 24 91 411 01 189 si-folke@online.no
Luster SSL Kjell Kvalen 57 68 75 85 kjell.kvalen@gaupne.no
Sandane Pk Mads Tystad 57 86 94 27 970 43 880 mads.tystad@enivest.net
Stryn Pk Eivind Tonning 911 88 369 eitonnin@start.no
Årdal Pk Jørn Rutlin 976 72 060 jorn.rutlin@hydro.com
S&F sk.krets Helge Løtuft 57 86 74 37 915 41 733 helge.lotuft@enivest.net
Resultatlister : helge.lotuft@enivest.net
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren skytested Arr.klubb Merknader
14001 Tir 9.1. 17.00 6F Røti Årdal PK  
14002 Tir 23.1. 17.00 6F Røti Årdal PK  
14003 Søn 28.1. 11.00 5 Kulturhuset Stryn PK Pm.dagen før, Man.dirigering
14068 Søn 28.1. 14.00 7F Kulturhuset Stryn PK  
14004 Søn 4.2. 11.00 3A Røti Årdal PK KM3A
14005 Tir 6.2. 17.00 6F Røti Årdal PK  
14006 Søn 11.2. 10.30 3A Fjordstova Luster SSL DM3A
14007 Tir 20.2. 17.00 6F Røti Årdal PK  
      22. - 24. februar Hell Open     
14008 Søn 25.2. 11.00 7F Kulturhuset Stryn PK Pm. dagen før, Man. dirigering
14009 Søn 4.3. 10.30 6F Fjordstova Luster SSL  
14010 Søn 4.3. 10.30 7F Fjordstova Luster SSL  
14011 Tir 6.3. 17.00 7F Røti Årdal PK  
      9. - 10. mars Landstevne rekrutt    
14012 Lør 11.3. 11.00 6F Høyangerhallen Høyanger PK  
14013 Søn 18.3. 10.30 5 Fjordstova Luster SSL  
14014 Søn 18.3. 10.30 7F Fjordstova Luster SSL  
14015 Tir 20.3. 17.00 7F Røti Årdal PK  
      22.-25. mars NM luft      
14016 Lør 31.3. 11.00 5 Kulturhuset Stryn PK Pm. dagen før, Man.dirigering
14017 Søn 1.4. 11.00 1S Kråkenesmarka Førde PK Alle greiner/halvt program
14018 Tir 3.4. 17.00 7F Røti Årdal PK  
14019 Søn 15.4. 11.00 7F Kulturhuset Stryn PK Pm. dagen før, Man.dirigering
14020 Tir 17.4. 17.00 7F Røti Årdal PK  
14021 Lør 21.4. Stevnet er avlyst Dalen Høyanger PK  
14022 Søn 22.4. 12.00 1FGMR Korssund i Fjaler Flintlåsen PK Vandrepokal
14023 Søn 29.4. 12.00 6F Jølet Sandane PK  
14024 Søn 6.5. Stevnet er avlyst pga. kurs. Blir satt opp senere Førde PK KM 2A (Påmelding)
14025 Søn 6.5. Stevnet er avlyst pga. kurs. Blir satt opp senere Førde PK  
14026 Lør 12.5. 10.30 1FGMR Vassbakken Luster SSL  
14027 Søn 13.5. 11.00 7F Florø Florø PK  
14028 Lør 19.5. 12.00 6FG Ønadalen Flintlåsen PK Påmelding innan 2200 dagen før
14029 Søn 20.5. 10.00 1FGMR Mjøen Årdal PK Siste påmelding 12:00
14030 Søn 20.5. 14.30 1S Mjøen Årdal PK Alle greiner/halvt program
14031 Tir 22.5. 17.00 7F Mjøen Årdal PK  
14032 Man 28.5. 10.00 1FGMR Stryn Skytebane Stryn PK  
14033 Man 28.5. 14.30 1S Stryn Skytebane Stryn PK  
14034 Søn 3.6. 10.00 1FGMR Vassendemona Sandane PK  
14035 Ons 6.6. 18.00 5 Ønadalen Flintlåsen PK Påmelding innan 2200 dagen før
14036 Søn 10.6. 10.00 1FGMR Kråkenesmarka Førde PK  
      16. - 17. juni NM-Spesialfelt Åndalsnes    
14037 Søn 17.6. 10.00 1FGMR Mjøen Årdal PK Siste påmelding 12:00
14038 Søn 17.6. 14.30 1S Mjøen Årdal PK Alle greiner/halvt program
14039 Tir 19.6. 17.00 6F Mjøen Årdal PK  
14040 Søn 24.6. 12.00 6F Jølet Sandane PK  
      11. - 14. juli NM-Felt Sandnes    
14041 Søn 29.7. 10.00 2A Kråkenesmarka Førde PK DM 2A (Påmelding)
14042 Søn 29.7. 14.00 5 Kråkenesmarka Førde PK KM 5 (Påmelding)
14043 Søn 5.8. 10.00 1FGMR Vassendemona Sandane PK  
14044 Ons 8.8. 18.00 7F Ønadalen Flintlåsen PK Påmelding innan 2200 dagen før
14045 Lør 11.8. 12.00 6FG Ønadalen Flintlåsen PK Påmelding innan 2200 dagen før
14046 Søn 12.8. 10.00 6FG Kråkenesmarka Førde PK KM 6FG (Påmelding)
14047 Søn 12.8. 14.00 4 Kråkenesmarka Førde PK KM 4 (Påmelding)
14048 Lør 18.8. 10.00 5 Mjøen Årdal PK DM 5 (Påmelding)
14049 Lør 18.8. 12.00 7FG Mjøen Årdal PK DM 7FG (Påmelding)
14050 Lør 18.8. 16.00 2B Mjøen Årdal PK  
14051 Søn 19.8. 10.00 6FG Mjøen Årdal PK DM 6FG Påmelding
14052 Tir 21.8. 17.00 5 Mjøen Årdal PK  
  Søn 26.8. 11.00 1FGMR Jonahola Åsane PK DM 1FGMR
14053 Ons 29.8. 18.00 6F Ønadalen Flintlåsen PK Påmelding innan 2200 dagen før
14054 Søn 2.9. 10.00 7FG Kråkenesmarka Førde PK KM 7FG (Påmelding)
14055 Søn 2.9. 14.00 4 Kråkenesmarka Førde PK DM 4 (Påmelding)
14056 Søn 9.9. 10.00 1FGMR Vassendemona Sandane PK KM 1FGMR
14057 Søn 16.9. 10.00 1FGMR Kråkenesmarka Førde PK  
14058 Lør 22.9. 10.00 5 Ønadalen Flintlåsen PK Pm. Innan 2200 dagen før
14059 Lør 22.9. 12.00 6FG, del 1 Ønadalen Flintlåsen PK Pm.dagen før. Deløvelse 1
14060 Søn 23.9. 10.00 7FG Ønadalen Flintlåsen PK Pm. Dagen før
14059 Søn 23.9. 12.00 6 FG, del 2 Ønadalen Flintlåsen PK Pm.dagen før. Deløvelse 2
14061 Søn 7.10. 11.00 1S Kråkenesmarka Førde PK Alle greiner/halvt program
14062 Tir 23.10. 17.00 5 Røti Årdal PK  
14063 Tir 6.11. 17.00 5 Røti Årdal PK  
14064 Søn 18.11. 10.00 3A Røti Årdal PK  
14065 Tir 20.11. 17.00 5 Røti Årdal PK  
14066 Søn 25.11. 11.00 3A Fjordstova Luster SSL Kombi pistol/rifle
14067 Tir 11.12. Stevnet er avlyst Røti Årdal PK