13 HORDALAND SKYTTERKRETS  
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt, 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov.  
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Bergen Pk Knut J. Larsen 55 29 42 32 knjlarse@broadpark.no
Bremnes Pk Trygve Haldorsen 53 42 77 38 413 27 738 haldorsen@c2i.net
Kvam PK Einar Rykkje 56 55 60 14 906 86 898 kvampistolklubb@hotmail.com
NOP-Bergen Henning Heggem 905 13 586 heheggem@broadpark.no
NOP-HOS Otto Søilen 950 28 058 rbteig@start.no
Odda Pk Sjur I. Børve 53 66 12 65 480 31 597 sjuri@online.no
Stord Pk Jarle Larsen 53 41 42 90 jala62@start.no
Tysnes Ssk John Arvid Kleppe 53 43 46 68 john-arvid@tysnes-elektro.no
Vaksdal Ssk Per Ivar Bruvik 56 59 75 28 481 42 519 tyttis@online.no
Åsane Pk Reidar F. Andersen 55 18 86 51 911 48 174 reiande@online.no
Hordaland sk.krets Hordaland skytterkrets, c/o Per Ivar Bruvik, 481 42 519 tyttis@online.no
Tytebærhaugen 17, 5725 Vaksdal
Resultatlister : Eirik Lygre 926 12 385 eiriklygre@hotmail.com
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren skytested Arr.klubb Merknader
13001 Tir 9.1. 18.00 3A Stemmemyren Bergen PK Påmelding
13002 Ons 10.1. 18.00 3A Stemmemyren NOP/HOS Påmelding
13003 Lør 13.1. 11.00 6F Sjøkrigsskolen NOP/HOS Påmelding
13004 Søn 14.1. 13.00 7FG Bømlohallen Bremnes PK Påmelding
13005 Tir 16.1. 18.00 3C Stemmemyren Bergen PK Påmelding
13006 Tir 16.1. 18.00 6FG Ragdehallen Odda PK  
13007 Tor 18.1. 19.00 7F Prestegardskogen Stord PK  
13008 Fre 19.1. 18.00 3A Prestegardskogen Stord PK  
13009 Tir 23.1. 18.00 7F Sjøkrigsskolen NOP/HOS Påmelding
13010 Søn 28.1. 12.00 5 Prestegardskogen Stord PK  
13011 Søn 28.1. 14.00 6F Prestegardskogen Stord PK  
13012 Tor 1.2. 19.00 6G Prestegardskogen Stord PK  
13013 Lør 3.2. 11.00 3A Stemmemyren Bergen PK Påmelding
13014 Tir 6.2. 18.00 7FG Ragdehallen Odda PK  
13015 Ons 7.2. 18.00 3A Stemmemyren NOP/HOS Påmelding
  Søn 11.2. 11232 3A Fjordstova Luster SSL DM3A
13016 Søn 11.2. 13.00 6FG Bømlohallen Bremnes PK Påmelding
13107 Tir 13.2. 18.00 3A Stemmemyren Bergen PK  
13017 Lør 17.2. 11.00 5 Sjøkrigsskolen NOP/HOS Påmelding
    22. - 24. februar Hell Open 
13018 Søn 25.2. 12.00 7F Prestegardskogen Stord PK  
13019 Søn 25.2. 14.00 7G Prestegardskogen Stord PK  
13020 Tir 27.2. 18.00 5 Ragdehallen Odda PK  
13108 Tir 27.2. 18.00 3A Stemmemyren Bergen PK  
13021 Lør 3.3. 11.00 6FG Ragdehallen Odda PK Påmelding
13022 Lør 3.3. 13.00 5 Ragdehallen Odda PK Påmelding
13023 Søn 4.3. 11.00 7FG Ragdehallen Odda PK Påmelding
      9. - 10. mars Landstevne rekrutt    
13024 Lør 10.3. 11.00 6F Sjøkrigsskolen NOP/HOS Påmelding
13025 Lør 17.3. 13.00 1S Laksevåg Bergen PK Påmeld.før kl1400. Ikke mag.
13026 Søn 18.3. 13.00 3A Bømlohallen Bremnes PK KM 3A  Påmelding
13027 Ons 21.3. 18.00 7F Sjøkrigsskolen NOP/HOS Påmelding
      22.-25. mars NM luft      
13028 Tor 29.3. 19.00 5 Prestegardskogen Stord PK  
13029 Søn 15.4. 11.00 4 Laksevåg Bergen PK Påmelding
13030 Tor 19.4. 18.00 2B Laksevåg Bergen PK  
13031 Fre 20.4. 18.00 3A Prestegardskogen Stord PK  
13032 Søn 22.4. 11.00 1FGMR Petterteig Stord PK KM 1FG
13033 Ons 25.4. 18.00 5 Haakonsvern NOP/HOS Påmelding
13034 Tor 26.4. 19.00 6F Prestegardskogen Stord PK  
13035 Lør 28.4. 11.00 6FG Laksevåg Bergen PK  
13036 Søn 29.4. 11.00 5 Laksevåg Bergen PK KM 5 Påmelding
13037 Lør 21.4. 13.00 5 Bømlohallen Bremnes PK Påmelding
13038 Søn 29.4. 16.00 6F Bømlohallen Bremnes PK Påmelding
13039 Tir 1.5. 12.00 1FGMR Tørvikbygd Kvam PK  
13040 Lør 5.5. 11.00 7FG Haakonsvern NOP/HOS KM 7FG Påmelding
13041 Søn 6.5. 11.00 1FGMR Ardalen Vaksdal SSK  
13042 Lør 12.5. 11.00 7FG Laksevåg Bergen PK  
13043 Søn 13.5. 11.00 1FGMR Jonahola Åsane PK  
13044 Lør 22.9. 11.00 1FGMR Laksevåg Bergen PK Påmelding før kl. 1200
13045 Søn 20.5. 11.00 1FGMR Rolfsnes Bremnes PK Totaktspokal 1R
13046 Ons 23.5. 18.00 7FG Haakonsvern NOP/HOS Påmelding
13047 Tor 24.5. 18.00 4 Laksevåg Bergen PK Påmelding
13048 Lør 26.5. 11.00 6FG Laksevåg Bergen PK  
13049 Man 28.5. 11.00 1FGMR Vevatnet Tysnes PK Pinstifelten
13050 Tor 31.5. 18.00 7FG Jonahola Åsane PK  
13051 Søn 3.6. 11.00 1FGMR Ulven NOP/Bergen  
13052 Tir 5.6. 18.00 5 Laksevåg Bergen PK  
13053 Tor 7.6. 18.00 2A Laksevåg Bergen PK  
13054 Lør 9.6. 11.00 6FG Laksevåg Bergen PK  
13055 Søn 10.6. Stevnet er avlyst, vil bli satt opp senere. Åsane PK Åsane Cup
13056 Tor 14.6. 18.00 4 Laksevåg Bergen PK Påmelding
      16. - 17. juni NM-Spesialfelt Åndalsnes    
13057 Søn 17.6. 11.00 1FGMR Ulven NOP/HOS  
13058 Ons 20.6. 18.00 6FG Ardalen Vaksdal SSK  
13059 Tor 21.6. 18.00 2A Laksevåg Bergen PK  
13060 Søn 24.6. 11.00 4 Laksevåg Bergen PK KM 4  Påmelding
13061 Tor 28.6. 18.00 6FG Jonahola Åsane PK  
13062 Lør 30.6. 11.00 6FG Laksevåg Bergen PK KM 6FG Påmelding
      29. juli Førde DM 2A Påmelding    
      11. - 14. juli NM-Felt Sandnes    
  Søn 29.7. 10.00 2A Kråkenesmarka Førde PK DM 2A (Påmelding)
13063 Søn 5.8. 11.00 1FGMR Rolfsnes Bremnes PK Kraftpokal 1G
13064 Ons 8.8. 18.00 7FG Ardalen Vaksdal SSK  
13065 Tor 9.8. 18.00 5 Jonahola Åsane PK  
13066 Lør 11.8. 11.00 7FG Laksevåg Bergen PK  
13067 Søn 12.8. 11.00 1FGMR Laksevåg Bergen PK Påmelding før kl. 1200
13068 Tor 16.8. Ingen deltakere Laksevåg Bergen PK  
  Lør 18.8. 10.00 5 Mjøen Årdal PK DM 5 (Påmelding)
  Lør 18.8. 12.00 7FG Mjøen Årdal PK DM 7FG (Påmelding)
  Søn 19.8. 10.00 6FG Mjøen Årdal PK DM 6FG Påmelding
13069 Lør 25.8. 11.00 6FG Laksevåg Bergen PK  
13070 Søn 26.8. 11.00 1FGMR Jonahola Åsane PK DM 1FGMR
13071 Ons 29.8. 18.00 5 Ardalen Vaksdal SSK  
13072 Lør 1.9. 13.00 2A Jonahola Åsane PK KM 2A  Påmelding
  Søn 2.9. 14.00 4 Kråkenesmarka Førde PK DM 4 (Påmelding)
13073 Søn 2.9. 11.00 1FGMR Ulven NOP/Bergen  
13074 Tor 6.9. 18.00 7FG Jonahola Åsane PK  
13075 Søn 9.9. 12.00 1FGMR Tørvikbygd Kvam PK  
13076 Ons 12.9. 18.00 6FG Haakonsvern NOP/HOS Påmelding
13077 Søn 16.9. Stevnet er avlyst  Tolomarka Kvam PK  
13078 Ons 26.9. 18.00 7FG Haakonsvern NOP/HOS Påmelding
13079 Tor 27.9. 19.00 6F Prestegardskogen Stord PK  
13080 Lør 29.9. 11.00 1S Laksevåg Bergen PK Påmeld.før kl.1200.Ikke mag.
13081 Søn 7.10. 11.00 1FGMR Ardalen Vaksdal SSK KM 1MR
13082 Ons 10.10. 18.00 3A Stemmemyren NOP/HOS Påmelding
13083 Søn 14.10. 11.00 1FGMR Ulven NOP/Bergen  
13084 Tor 18.10. 19.00 5 Prestegardskogen Stord PK  
13085 Søn 21.10. 13.00 5 Bømlohallen Bremnes PK Påmelding
13086 Søn 21.10. 16.00 6FG Bømlohallen Bremnes PK Påmelding
13087 Tir 23.10. 18.00 6FG Ragdehallen Odda PK  
13088 Fre 26.10. 18.00 3A Prestegardskogen Stord PK  
13089 Lør 27.10. Stevnet er avlyst Sjøkrigsskolen NOP/HOS Påmelding
13090 Søn 28.10. 12.00 7F Prestegardskogen Stord PK  
13091 Søn 28.10. 14.00 7G Prestegardskogen Stord PK  
13092 Tir 6.11. 18.00 5 Ragdehallen Odda PK Påmelding
13093 Søn 11.11. 12.00 6F Prestegardskogen Stord PK  
13094 Søn 11.11. 14.00 7F Prestegardskogen Stord PK  
13095 Tir 13.11. 18.00 3C Stemmemyren Bergen PK Påmelding
13096 Ons 14.11. 18.00 3A Stemmemyren NOP/HOS Påmelding
13097 Tor 15.11. 19.00 6G Prestegardskogen Stord PK  
13098 Lør 24.11. 11.00 6FG Ragdehallen Odda PK Påmelding
13099 Lør 24.11. 13.00 5 Ragdehallen Odda PK Påmelding
13100 Søn 25.11. 11.00 7FG Ragdehallen Odda PK Påmelding
13101 Ons 28.11. Stevnet er avlyst Sjøkrigsskolen NOP/HOS Påmelding
13102 Tor 29.11. 19.00 5 Prestegardskogen Stord PK  
13103 Fre 30.11. 18.00 3A Prestegardskogen Stord PK  
13104 Tor 6.12. 18.00 3A Stemmemyren Bergen PK Påmelding
13105 Lør 8.12. Stevnet er avlyst Sjøkrigsskolen NOP/HOS Påmelding
13106 Søn 9.12. 13.00 3A Bømlohallen Bremnes PK Påmelding
NB!!! FORHÅNDSPÅMELDING skal og må nyttes til alle KM og DM ( med unntak av felt ), til 
stevner i Stemmemyrhallen, Sjøkrigsskolen, Bømlohallen og på Haakonsvern, til alle silhuettstevner, og stevnene i Odda.
Påmelding gjøres kvelden før stevnene mellom kl. 2000 og 2200 til kontaktpersonene til klubbene.