11 VEST-AGDER SKYTTERKRETS  
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt, 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov.  
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Greipstad skl, Pk Espen Eklund 909 39 018
Kvinesdal Pk Kjell Eivind Lund 918 80 336 kjell.eivind@skofteland.no 
Hans Torbjørn Hellås 48 29 99 00 908 85 922
Kristiansand Pk Hans H. Schjelderup 38 07 13 47
Lindesnes Pk Audun Nilsen 922 22 483
Vennesla Pk Anders Føreland 916 00 611
Vest-Agder sk.krets Alf Johnsen 990 17 768 post@vaskrets.com
P.boks 4527 Grim, 4673 Kristiansand
Resultatlister :  Leif Inge Storhaug formann@farsundpistolklubb.com
Libakken 5, 4560 Vanse
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren skytested Arr.klubb Merknader
11010 Lør 20.1. 11.00 3A Gimlehallen Kr.sand Pk  
  Søn 28.1. 10.00 3A Fevikhallen Grimstad SS DM 3A SPM 1200
11011 Lør 3.2. 11.00 3A Gimlehallen Kr.sand Pk  
11012 Lør 17.2. 11.00 3A Gimlehallen Kr.sand Pk  
      22. - 24. februar Hell Open     
11013 Lør 3.3. 11.00 3A Gimlehallen Kr.sand Pk  
      9. - 10. mars Landstevne rekrutt    
11014 Lør 24.3. 11.00 7FG Gimlehallen Kr.sand Pk  
      23. - 25. mars NM-Luft  Råholthallen    
11001 Søn 25.3. 10.00 7FG Kvinesdalhallen Kvinesdal Pk  
11015 Søn 15.4. Stevnet er avlyst Kr.sand Pk KM 1FG Siste påmeld. 14.00
11002 Lør 28.4. 10.00 6FG Kvinesdalhallen Kvinesdal Pk  
11003 Søn 29.4. 10.00 1FGMR Sandgrip Vennesla Pk/ Greipstad Sp DM 1FG   "Greven"
11004 Tir 22.5. 18.00 5 Skarestad Lindesnes Pk KM 5
11005 Tor 24.5. 18.00 7FG Steinfossen Vennesla Pk   
  Fre 15.6. 16.30 7FG Blikshavn Kopervik/Skudenes PK DM 7FG Vikingstevnet FHPM
      16. - 17. juni NM-Spesialfelt Åndalsnes    
  Lør. 16.6. 12.00 2A Blikshavn Kopervik/Skudenes PK DM2A Vikingstevnet FHPM
  Lør. 16.6. 12.00 4 Blikshavn Kopervik/Skudenes PK DM 4 Vikingstevnet FHPM      
  Søn. 17.6. 10.00 6FG Blikshavn Kopervik/Skudenes PK DM 6FG Vikingstevnet FHPM
11006 Tir 19.6. 18.00 6FG Skarestad Lindesnes Pk KM 6FG
11020 Søn 1.7. 08.00 1FGMR Moteland Kvinesdal Pk KM1 FG
      11. - 14. juli NM-Felt Sandnes    
11007 Søn 26.8. 10.00 1FGMR Knivsland Farsund Pk DM 1MR
11016 Søn 2.9. 10.00 1FGMR Flakke Loner, Birkeland Kr.sand Pk KM 1MR Siste påmeld. 14.00
11017 Lør 15.9. 11.00 5 Gimlehallen Kr.sand Pk  
11018 Lør 6.10. 11.00 3A Gimlehallen Kr.sand Pk  
11008 Søn 4.11. 10.00 5 Kvinesdalhallen Kvinesdal Pk  
11019 Lør 10.11. 16.00 7F Gimlehallen Kr.sand Pk  
11009 Søn 9.12. 10.00 7FG Kvinesdalhallen Kvinesdal Pk KM 7FG Vandretrofe i fin
11020 Lør 8.12. 10.00 3A Gimlehallen Kr.sand Pk