10 AUST-AGDER SKYTTERKRETS  
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt, 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov.  
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Arendal Pk.  Asbjørn Olsen 37 03 84 58 957 24 113
Birkenes og Lillesand SSL Jann skogstad 37 04 42 51 906 08 259 jas-skog@online.no
Evje Pk Terje Johansen 928 89 014
Gjerstad Ssk Svein I. Rønningbakken 913 71 132
Grimstad SS Jan Haglund 37 04 38 24 (p) 913 88 359 jahn@statsbygg.no
37 25 30 50 (a)
Aust-Agder sk.krets Hilde M. Olsen 37 02 39 67 917 27 158 hilde.mari.olsen@sshf.no
Resultatlister : Odd-Vidar Børøsund 37 09 59 31 908 99 115 oddvb@online.no
Vestre Strømsbuvei 16
4839 Arendal
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren skytested Arr.klubb Merknader
10001 Tor 4.1. 17.00 6FG Otrahallen Evje PK SPM 1830
10002 Fre 12.1. 18.00 5 Stueneshallen Arendal PK SPM 1900
10003 Søn 28.1. 10.00 3A Fevikhallen Grimstad SS KM 3A / DM 3A SPM 1200
10004 Man 29.1. 18.00 7FG Fevikhallen Grimstad SS SPM 1930
10005 Fre 9.2. 18.00 3A Y2 Evje PK SPM 1900
10006 Søn 11.2. 10.00 5 Fevikhallen Grimstad SS SPM 1200
10007 Tor 15.2. 17.00 5 Otrahallen Evje PK SPM 1830
      22. - 24. februar Hell Open     
10008 Søn 4.3. Feltstevnet er avlyst Gjerstad SSK Neglespretten SPM 1400
10009 Fre 9.3. 18.00 7F Stueneshallen Arendal PK SPM 1900
      9. - 10. mars Landstevne rekrutt    
10010 Søn 11.3. 10.00 3A Fevikhallen B&LSSL SPM 1100
10011 Søn 18.3. Feltstevnet er avlyst pga. mye snø Grimstad SS  Vårfelten SPM 1400
      23. - 25. mars NM-Luft  Råholthallen    
10012 Man 26.3. 18.00 7FG Fevikhallen Grimstad SS SPM 1930
  Søn 29.4. 10.00 1FGMR Sandgrip Vennesla Pk/ Greipstad Sp DM 1FG   "Greven"
10013 Lør 5.5. 10.00 6FG Flakke Loner B&LSSL KM 6FG SPM 1100
10014 Lør 26.5. 11.00 2A Y2 Evje PK SPM 1300
10015 Man 28.5. 08.00 1FGMR Flakke Loner B&LSSL KM 1FG Pinsesmellen SPM 1400
10016 Lør 2.6. 1100 4 Y2 Evje PK SPM 1300
  Fre 15.6. 16.30 7FG Blikshavn Kopervik/Skudenes PK DM 7FG Vikingstevnet FHPM
      16. - 17. juni NM-Spesialfelt Åndalsnes    
  Lør. 16.6. 12.00 2A Blikshavn Kopervik/Skudenes PK DM2A Vikingstevnet FHPM
  Lør. 16.6. 12.00 4 Blikshavn Kopervik/Skudenes PK DM 4 Vikingstevnet FHPM      
  Søn. 17.6. 10.00 6FG Blikshavn Kopervik/Skudenes PK DM 6FG Vikingstevnet FHPM
      11. - 14. juli NM-Felt Sandnes    
10017 Lør 18.8. 10.00 7FG Flakke Loner B&LSSL KM 7FG SPM 1100 
10018 Søn 19.8. 10.00 2A Flakke Loner B&LSSL KM 2A SPM 1100
10019 Søn 19.8. 10.00 4A Flakke Loner B&LSSL KM 4A SPM 1100 
10020 Lør 25.8. 11.00 5 Y2 Evje PK SPM 1300 
10021 Søn 26.8. 10.00 1FGMRS Saltrød Arendal PK KM 1MRS Høstfelten Spesialfelt 30 skudd Ikke magnum
  Søn 26.8. 10.00 1MR Kvinsland Farsund Pk DM 1MR
10022 Lør 8.9. 11.00 5 Y2 Evje PK KM 5 SPM 1300
10023 Man 17.9. 18.00 5 Fevikhallen Grimstad SS SPM 1930 
10024 Tor 27.9. 17.00 6FG Otrahallen Evje PK SPM 1830 
10025 Man 8.10. 18.00 6FG Fevikhallen Grimstad SS SPM 1930
10026 Søn 28.10. 10.00 3A Fevikhallen B&LSSL SPM 1100
10027 Fre 2.11. 18.00 6F  Stueneshallen Arendal PK SPM 1900
10028 Man 12.11. 18.00 7FG Fevikhallen Grimstad SS SPM 1930
10029 Søn 25.11. 10.00 3A Fevikhallen Grimstad SS SPM 1200
10030 Tor 29.11. 17.00 7FG Otrahallen Evje PK SPM 1830
10031 Fre 30.11. 18.00 5 Stueneshallen Arendal PK SPM 1900