09 TELEMARK SKYTTERKRETS  
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt, 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov.  
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Grenland Pk Henning Kihle 957 61 265 post@gpk.no
Porsgrunn Pk (bane) Øystein Nirisen 35 57 03 19 oeyniris@online.no
Rjukan Pk Willy Kittelsen 35 09 42 57 w-kitte@online.no
Telemark skytterkrets Øystein Nirisen 35 57 03 19 oeyniris@online.no
Resultatlister : Astrid Landsverk, Ytre Heistadv. 18B aftrab@online.no
3950 Breivik
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren skytested Arr.klubb Merknader
09001 Ons 10.1. 18.00 3A Geiteryggen Grenland Pk  
09002 Lør 13.1. 10.00 6F Svadde Rjukan Pk  
09003 Lør 13.1. 10.00 7F Svadde Rjukan Pk  
09004 Søn 14.1. 10.00 4 Brevik Porsgrunn Pk KM 4 
09005 Søn 14.1. 10.00 3A Brevik Porsgrunn Pk  
09006 Søn 28.1. 10.00 5 Geiteryggen Grenland Pk  
09007 Søn 28.1. 10.00 3A Geiteryggen Grenland Pk  
09008 Søn 18.2. 10.00 3A Brevik Porsgrunn Pk  
09009 Søn 18.2. 10.00 7FG Brevik Porsgrunn Pk  
09010 Tir 13.2. 18.00 6FG Geiteryggen Grenland Pk  
09011 Ons 21.2. 18.00 3A Geiteryggen Grenland Pk  
    22.-24. mars Hell Open  22. - 24. februar Hell Open     
09012 Lør 3.3. 10.00 5 Svadde Rjukan Pk  
09013 Lør 3.3. 10.00 7F Svadde Rjukan Pk  
09014 Søn 4.3. 10.00 3A Geiteryggen Grenland Pk  
      9. - 10. mars Landstevne rekrutt    
09015 Søn 18.3. 10.00 3A Geiteryggen Grenland Pk KM 3A
      23. - 25. mars NM-Luft  Råholthallen    
09016 Søn 1.4. 09.00 1FGMRS Lillegårdseter Porsgrunn Pk KM 1G
09017 Ons 4.4. 18.00 3A Geiteryggen Grenland Pk  
  Søn 15.4. 10.00 4 Bommestadhallen HSS/LSS DM4 (Å-V60)
09018 Tor 19.4. 18.00 5 Geiteryggen Grenland Pk KM 5
09019 Søn 29.4. 10.00 1FGMR Gaustadbanen Rjukan Pk DM 1R (Å V60)   KM1R / DS
  Søn 6.5. 09.00 1FGMRS Myhrespiten Hokksund PK DM 1S Spes. rev./pistol
09020 Tir 8.5. 18.00 6FG Geiteryggen Grenland Pk  
09049 Søn 13.5. 10.00 3A Brevik Porsgrunn Pk  
09021 Søn 13.5. 10.00 5 Brevik Porsgrunn Pk DS
09022 Søn 13.5. 10.00 7FG Brevik Porsgrunn Pk KM 7G
09023 Søn 20.5. 09.00 1FGMR Lillegårdseter Porsgrunn Pk DM 1M (Å V60)   KM1M / DS
  Søn 27.5. 09.00 6FG Haugene LSS/HSS DM 6G (Å-V60) / DS
09024 Tor 31.5. 18.00 5 Geiteryggen Grenland Pk  
09025 Tor 31.5. 18.00 7F Geiteryggen Grenland Pk KM 7F
09026 Søn 10.6. 10.00 6FG Lillegårdseter Porsgrunn Pk KM 6G
09027 Søn 10.6. 10.00 7FG Lillegårdseter Porsgrunn Pk  
  Søn 10.6. 09.00 1FGMRS Myhrespiten Aron Sk  DM 1S Magnum1&2
      16. - 17. juni NM-Spesialfelt Åndalsnes    
  Lør 23.6. 10.00 5 Myhrespiten Hokksund PK DM 5
      11. - 14. juli NM-Felt Sandnes    
09028 Søn 19.8. 10.00 2A Lillegårdseter Porsgrunn Pk DM 2A (Å J U) KM 2A
09029 Søn 26.8. 09.00 1FGMR Lillegårdseter Porsgrunn Pk KM 1F / DS
09030 Ons 5.9. 18.00 3A Geiteryggen Grenland Pk  
  Søn 16.9. 09.00 1FGMRS Vestmarka LSS/HSS DM 1F (M-K-V60-JR) / DS
09031 Ons 19.9. 18.00 3A Geiteryggen Grenland Pk  
09032 Søn 23.9. 10.00 5 Brevik Porsgrunn Pk  
09033 Søn 23.9. 10.00 3A Brevik Porsgrunn Pk  
09034 Søn 23.9. 10.00 7FG Brevik Porsgrunn Pk DM 7G (Å V60) / DS
  Søn 30.9. 10.00 7FG Bommestadhallen HSS/LSS DM 7F (M-K-V60-JR) / DS 
09035 Tor 4.10. 18.00 5 Geiteryggen Grenland Pk  
  Søn 21.10. 09.00 1FGMRS Myhrespiten Aron Sk  DM 1G
09036 Søn 28.10. 10.00 2B Geiteryggen Grenland Pk  
09037 Søn 28.10. 10.00 3A Geiteryggen Grenland Pk  
09038 Søn 4.11. 10.00 3A Brevik Porsgrunn Pk  
09039 Søn 4.11. 10.00 6FG Brevik Porsgrunn Pk KM 6F
09040 Lør 10.11. 10.00 3A Lundedalen Telemark S.krets  
09041 Søn 11.11. 10.00 3A Lundedalen Telemark S.krets DM 3A
09042 Søn 18.11. 10.00 3A Geiteryggen Telemark S.krets  
09043 Søn 18.11. 10.00 6F Geiteryggen Grenland Pk DM 6F / DS
09044 Lør 1.12. 10.00 6F Svadde Rjukan Pk  
09045 Lør 1.12. 10.00 7F Svadde Rjukan Pk  
09046 Søn 9.12. 10.00 4 Brevik Porsgrunn Pk  
09047 Søn 9.12. 10.00 3A Brevik Porsgrunn Pk  
09048 Ons 12.12. 18.00 3A Geiteryggen Grenland Pk