08 VESTFOLD SKYTTERKRETS  
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt, 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov.  
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Hedrum Sportsskyttere Gunnar Buettner 33 12 42 66 gunnbuet@frisurf.no
Larvik Sportsskyttere Thomas Hetty 906 01 301 thomas@larviksportsskyttere.no
Tønsberg og Omegn Pk Bent-Gøran Øiseth 915 96 306 formann@top.vf.no
Sandefjord Pistolklubb Øyvind Lorentzen 33 48 07 10 olore@online.no
Svelvik Sportsskyttere Bjørn Korneliussen 994 00 601 felt@svelvik-sportsskyttere.org
Vestfold sk.krets Ragnar D. Johansen 33 32 07 93 leder@vestfoldskytterkrets.no
Resultatlister : Ragnar Dahl Johansen, Astoriaveien. 30, pistol@vestfoldskytterkrets.no
3140 Borgheim
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren skytested Arr.klubb Merknader
08001 Søn  21.1. 10.00 3A Bommestadhallen HSS/LSS KM 3A (M-K-V60-JR)
      22. - 24. februar Hell Open     
08002 Søn 25.2. 10.00 7FG Bommestadhallen HSS/LSS  
      9. - 10. mars Landstevne rekrutt    
      23. - 25. mars NM-Luft  Råholthallen    
08003 Søn 1.4. 10.00 5 Bommestadhallen HSS/LSS KM 5 (M-K-V60-JR) / DS
08004 Søn 15.4. 10.00 4 Bommestadhallen HSS/LSS KM 4 (Å-V60) / DM4 (Å-V60)
  Søn 29.4. 10.00 1FGMR Gaustadbanen Rjukan Pk DM 1R (Å V60)
08005 Tir 1.5. 09.00 1FGMRS Vestmarka LSS/HSS KM 1GR (Å-V60) / DS
  Søn 6.5. 09.00 1FGMRS Myhrespiten Hokksund PK DM 1S Spes. rev./pistol
08006 Lør  2.6. 09.00 1FGMRS Juvebanen Svelvik SS NB! kun SP og SR.
  Søn 20.5. 10.00 1FGMR Lillegårdseter Porsgrunn Pk DM 1M (Å V60)
08007 Søn 27.5. 10.00 6FG Bommestadhallen LSS/HSS KM 6F (M-K-V60-JR) / DM 6G (Å-V60) / DS
  Søn 10.6. 09.00 1FGMRS Myhrespiten Aron Sk  DM 1S Magnum1&2
      16. - 17. juni NM-Spesialfelt Åndalsnes    
  Lør 23.6. 10.00 5 Myhrespiten Hokksund PK DM 5
08008 Søn 24.6. 09.00 7FG Haugene LSS/HSS KM 7G (Å-V55)
      11. - 14. juli NM-Felt Sandnes    
08009 Søn 19.8. 10.00 6FG Haugene LSS/HSS  
  Søn 19.8. 10.00 2A Lillegårdseter Porsgrunn Pk DM 2A (Å J U)
08010 Lør  8.9. 09.00 1FGMRS Juvebanen Svelvik SS NB! kun SP og SR.
08011 Søn 16.9. 09.00 1FGMRS Vestmarka LSS/HSS KM 1F (M-K-V60-JR) / KM 1M (Å-V60) / DM 1F (M-K-V60-JR) / DS
  Søn 23.9. 10.00 7FG Brevik Porsgrunn Pk DM 7G (Å V60)
08012 Søn 30.9. 10.00 7FG Bommestadhallen HSS/LSS KM 7F (M-K-V60-JR) / DM 7F (M-K-V60-JR) / DS 
08013 Lør 20.10. 10.00 5 Bommestadhallen HSS/LSS  
  Søn 21.10. 09.00 1FGMRS Myhrespiten Aron Sk  DM 1G
08014 Søn 28.10. 10.00 6FG Bommestadhallen HSS/LSS KM 6G (Å-V55)
08016 Søn 4.11. 09.00 1FGMRS Bjørndalen Sandefjord pk Kun SP og SR
  Søn 11.11. 10.00 3A Lundedalen Telemark S.krets DM 3A
  Søn 18.11. 10.00 6F Geiteryggen Grenland Pk DM 6F
08015 Søn 25.11. 10.00 3A Bommestadhallen HSS/LSS