07 BUSKERUD SKYTTERKRETS  
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt, 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov.  
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Aron skytterklubb Dag Kristiansen 32 89 11 97 932 63 616 d-kris@online.no
Modum Pistolklubb Kjetil Bromark 950 37 914 post@modumpistolklubb.no
Hokksund Pk Bjørn Gjerstad 32 25 01 50 975 07 222 bjorn.gjerstad@newcad.no
Ringerike Pistolklubb Axel Sjøberg 32 12 19 10 959 21 122 axel.sjoberg@c2i.net
Buskerud skytterkrets Tom Cato Karlsen 31 28 88 71 916 01 544 tocak@online.no
tom.cato.karlsen@rafo.no
Resultatlister : Buskerud skytterkrets, Boks 42, post@buskerudskytterkrets.no
 3301 Hokksund
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren skytested Arr.klubb Merknader
07001 Tir 23.1. 16.00 3A Drammenshallen Aron Sk   
07001 Ons 24.1. 16.00 3A Drammenshallen Aron Sk   
    22.-24. mars Hell Open  22. - 24. februar Hell Open     
07002 Tir 6.3. 16.00 3A Drammenshallen Aron Sk   
07002 Ons 7.3. 16.00 3A Drammenshallen Aron Sk   
      9. - 10. mars Landstevne rekrutt    
      23. - 25. mars NM-Luft  Råholthallen    
  Søn 15.4. 10.00 4 Bommestadhallen HSS/LSS DM4 (Å-V60)
07003 Lør 28.4. 10.00 6FG Myhrespiten Aron Sk  KM 6F
  Søn 29.4. 10.00 1FGMR Gaustadbanen Rjukan Pk DM 1R (Å V60)
07004 Søn 6.5. 09.00 1FGMRS Myhrespiten Hokksund PK DM 1S/ KM 1S Spes. rev./pistol / DS
07005 Ons 9.5. 18.00 7FG Bråtan Modum PK Fhp - 20 stpl
07020 Ons 9.5. 19.30 7FG Bråtan Modum PK Fhp - 20 stpl
  Søn 20.5. 10.00 1FGMR Lillegårdseter Porsgrunn Pk DM 1M (Å V60)
07006 Ons 23.5. 18.00 7FG Bråtan Modum PK Fhp - 20 stpl
07021 Ons 23.5. 19.30 7FG Bråtan Modum PK Fhp - 20 stpl 
  Søn 27.5. 09.00 6FG Haugene LSS/HSS DM 6G (Å-V60) / DS
07007 Lør 2.6. 10.00 5 Bråtan Modum PK Fhp - 20 stpl.Modumstevnet (DS)
07008 Lør 2.6. 12.00 / 14.00 6FG Bråtan Modum PK KM 6G (DS)
07009 Søn 3.6. 10.00 / 12.00 7FG Bråtan Modum PK KM 7FG (DS)
07010 Søn 10.6. 09.00 1FGMRS Myhrespiten Aron Sk  DM 1S / KM 1S Magnum1&2
      16. - 17. juni NM-Spesialfelt Åndalsnes    
07011 Ons 20.6. 18.00 7FG Bråtan Modum PK Fhp - 20 stpl
07022 Ons 20.6. 19.30 7FG Bråtan Modum PK Fhp - 20 stpl
07012 Lør 23.6. 10.00 5 Myhrespiten Hokksund PK DM 5 / KM 5
07013 Lør 23.6. 12.00 7FG Myhrespiten Hokksund PK  
      11. - 14. juli NM-Felt Sandnes    
07014 Lør 18.8. 10.00 2B Myhrespiten Aron Sk  KM 2B
  Søn 19.8. 10.00 2A Lillegårdseter Porsgrunn Pk DM 2A (Å J U)
07015 Ons 22.8. 18.00 7FG Bråtan Modum PK Fhp - 20 stpl
07023 Ons 22.8. 19.30 7FG Bråtan Modum PK Fhp - 20 stpl
07016 Søn 2.9. 09.00 1FGMRS Myhrespiten Hokksund PK KM 1MR / DS
  Søn 16.9. 09.00 1FGMRS Vestmarka LSS/HSS DM 1F (M-K-V60-JR) / DS
  Søn 23.9. 10.00 7FG Brevik Porsgrunn Pk DM 7G (Å V60)
  Søn 30.9. 10.00 7FG Bommestadhallen HSS/LSS DM 7F (M-K-V60-JR) / DS 
07017 Søn 21.10. 09.00 1FGMRS Myhrespiten Aron Sk  DM 1G / KM 1FG / DS
07018 Tir 6.11. 16.00 3A Drammenshallen Aron Sk   
07018 ons 7.11. 16.00 3A Drammenshallen Aron Sk   
  Søn 11.11. 10.00 3A Lundedalen Telemark S.krets DM 3A
  Søn 18.11. 10.00 6F Geiteryggen Grenland Pk DM 6F
07019 Tir 27.11. 16.00 3A Drammenshallen Aron Sk  KM 3A
07019 Ons 28.11. 16.00 3A Drammenshallen Aron Sk  KM 3A