05 HEDMARK SKYTTERKRETS  
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt, 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov.  
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Brumunddal Pk Tore Myrvold 992 74 132 tore@brumunddalpk.no
Elverum Pk Henry Nordvi 900 76 387 henryno@online.no
Hamar IL, pistolgruppa Tor Ingvaldsen 62 49 06 14 917 58 092 to-ing2@online.no
Hedmark sk.krets Jon-Tore Gran 62 41 52 59 908 35 373 jon-tore.gran@c2i.net
Resultatlister : Jon-Tore Gran, Ydalirv. 1 hemsk@tele2.no
2409 Elverum
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren skytested Arr.klubb Merknader
05001 Søn  7.1. 10.00 5 Bangshallen Brumunddal Pk Forhåndspåmelding
05002 Søn 7.1. 12.00 7FG Bangshallen Brumunddal Pk Forhåndspåmelding
05003 Lør 27.1. 10.00 6FG Ankerskogen Hamar IL Pg Forhåndspåmelding
05004 Søn 28.1. 10.00 3 Bangshallen Brumunddal Pk KM 3A Forhåndspåmelding
05005 Søn 18.2. 10.00 7FG Bangshallen Brumunddal Pk Forhåndspåmelding
    22. - 24. februar Hell Open     
05006 Lør 3.3. 10.00 5 Ankerskogen Hamar IL Pg KM 5 Forhåndpåmelding
05007 Lør 3.3. 12.00 7FG Ankerskogen Hamar IL Pg Forhåndspåmelding
  Søn 11.3. 11.00 3A Kolsås Ull Sportsskyttere DM 3A, det skytes finale, forh.påmelding 91383039
      9. - 10. mars Landstevne rekrutt    
05008 Søn 18.3. 10.00 6FG Bangshallen Brumunddal Pk Forhåndspåmelding
      23. - 25. mars NM-Luft Råholthallen    
05009 Søn 1.4. 10.00 1FGMR Bangshallen Brumunddal Pk KM 1M
05010 Tirs 1.5. 10.00 1S Bakstueteigen Elverum Pk DM 1S spes.rev.og pistol.
05011 Søn 13.5. 10.00 1FGMRS Terningmoen Hamar IL Pg KM 1G Max 4  starter. Ikke Magnum 
  Søn 13.5. 10.00 2A Kurud Oppegård SL DM2A
  Lør 19.5. 10.00 1FGMR Revlemoen Eidskog SS DM 1MR
05012 Søn 20.5. 10.00  6FG Bangshallen Brumunddal Pk Forhåndspåmelding
05013 Søn 3.6. 10.00 7FG Terningmoen Hamar IL Pg KM 7G Forhåndspåmelding
  Søn  2.9. 10.00 1FGMR Smidholen Namnå PK DM 1FG Max 3 starter
05014 Lør 9.6. 10.00 5 Bangshallen Brumunddal Pk Forhåndspåmelding
05015 Lør 9.6. 12.00 7FG Bangshallen Brumunddal Pk Forhåndspåmelding
  Lør 9.6. 10.00 6FG Løvenskiold OPK / Bærum Pk DM 6FG Løvenskiold Open Fpm mulig
  Søn 10.6. 10.00 5 Løvenskiold OPK / Bærum Pk DM 5  Løvenskiold Open Fpm mulig
  Søn 10.6. 12.00 7FG Løvenskiold OPK / Bærum Pk DM 7FG Løvenskiold Open Fpm mulig
05016 Søn 10.6. 10.00 1S Terningmoen Hamar IL Pg  
      16. - 17. juni NM-Spesialfelt Åndalsnes    
05017 Søn 1.7. 10.00  6 FG Terningmoen Hamar IL Pg KM 6G Forhåndspåmelding
      11. - 14. juli NM-Felt Sandnes    
  Søn 5.8. 10.00 4 Løvenskiold OPK DM 4
  Søn 12.08 10.00 1S Viken skytebane Lena SS DM 1S Mag 1 og 2
05018 Søn 19.8. 10.00  1FGMR Bakstueteigen Elverum Pk KM 1R
05019 Søn 26.8. 10.00  1FGMRS Terningmoen Hamar IL Pg KM 1F Max 4 starter. Ikke Magnum 
05020 Søn 9.9. 10.00 6FG Bangshallen Brumunddal Pk KM 6F Forhåndspåmelding
05021 Søn 4.11. 10.00  7FG Bangshallen Brumunddal Pk KM 7F Forhåndspåmelding
05022 Søn 4.11. 12.00 5 Bangshallen Brumunddal Pk Forhåndspåmelding
05023 Lør 24.11. 10.00 6FG Ankerskogen Hamar IL Pg Forhåndspåmelding
05024 Søn 2.12. 10.00 6FG Bangshallen Brumunddal Pk Forhåndspåmelding