04 GLÅMDAL SKYTTERKRETS  
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt, 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov.  
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Eidskog SS  Kjell Ivar Brustad 62 82 91 37 414 11 088 kjell.ivar.brustad@eidskog.komune.no
Namnå Pk Ole Opsahlseter 926 56 717 oleops@online.no
Nord Odal SS Helge Nilsen 62 97 10 31
Aasa msl Magne Ivar Mellem 62 95 23 67 975 60 516 mmellem@online.no
Glåmdal sk.krets Ole Opsahlseter 926 56 717 oleops@online.no
Resultatlister : Odd Tore Brustad 908 80 231 90880231@online.no
2233 Vestmarka
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren skytested Arr.klubb Merknader
04001 Tor 25.1. 18.00 3A Solør Skytterhall Åsa msl Forhåndspåmelding
04001 Fre 26.1. 18.00 3A Solør Skytterhall Åsa msl Forhåndspåmelding
04001 Lør 27.1. 10.00 3A Solør Skytterhall Åsa msl Forhåndspåmelding
04002 Fre 9.2. 18.00 3A Skotterud Eidskog SS KM3A
04002 Lør 10.2. 10.00 3A Skotterud Eidskog SS KM3A
      22. - 24. februar Hell Open     
  Søn 11.3. 11.00 3A Kolsås Ull Sportsskyttere DM 3A, det skytes finale, forh.påmelding 91383039
04003 Tor 8.3. 18.00 3A Solør Skytterhall Åsa msl Forhåndspåmelding
04003 Fre 9.3. 18.00 3A Solør Skytterhall Åsa msl Forhåndspåmelding
      9. - 10. mars Landstevne rekrutt    
      23. - 25. mars NM-Luft Råholthallen    
04004 Lør 31.3. 10.00 7FG Solør Skytterhall Namnå PK  
04005 Søn  29.4. 10.00 1FGMR Smidholen Namnå PK Max 3 starter
  Tirs 1.5. 10.00 1S Bakstueteigen Elverum Pk DM 1S spes.rev.og pistol.
  Søn 13.5. 10.00 2A Kurud Oppegård SL DM2A
04006 Lør 19.5. 10.00 1FGMR Revlemoen Eidskog SS DM 1MR
04007 Lør 26.5. 10.00 1FGMR Slettholen NOSS  
04008 Lør 2.6. 10.00 5 Smidholen Namnå PK  
04009 Lør 2.6. 12.00 7FG Smidholen Namnå PK  
  Lør 9.6. 10.00 6FG Løvenskiold OPK / Bærum Pk DM 6FG Løvenskiold Open Fpm mulig
  Søn 10.6. 10.00 5 Løvenskiold OPK / Bærum Pk DM 5  Løvenskiold Open Fpm mulig
  Søn 10.6. 12.00 7FG Løvenskiold OPK / Bærum Pk DM 7FG Løvenskiold Open Fpm mulig
04010 Lør 16.6. 10.00 5 Revlemoen Eidskog SS  
04011 Lør 16.6. 12.00 7FG Revlemoen Eidskog SS  
      16. - 17. juni NM-Spesialfelt Åndalsnes    
04012 Lør 23.6. 10.00 6FG Smidholen Namnå PK  
      11. - 14. juli NM-Felt Sandnes    
  Søn 5.8. 10.00 4 Løvenskiold OPK DM 4
  Søn 12.8. 10.00 1S Viken skytebane Lena SS DM 1S Mag 1 og 2
04013 Lør 18.8. Avlyst pga. NM Smidholen Namnå PK  
04014 Lør 1.9. 10.00 1S Slettholen NOSS  
04015 Søn  2.9. 10.00 1FGMR Smidholen Namnå PK DM 1FG Max 3 starter
04016 Søn  23.9. 10.00 1FGMR Revlemoen Eidskog SS  
04017 Tor 18.10. 18.00 3A Solør Skytterhall Åsa msl Forhåndspåmelding
04017 Fre 19.10. 18.00 3A Solør Skytterhall Åsa msl Forhåndspåmelding
04018 Tor 8.11. 18.00 3A Solør Skytterhall Åsa msl Forhåndspåmelding
04018 Fre 9.11. 18.00 3A Solør Skytterhall Åsa msl Forhåndspåmelding
04018 Lør 10.11. 10.00 3A Solør Skytterhall Åsa msl Forhåndspåmelding
04019 Fre 23.11. 18.00 3A Skotterud Eidskog SS Eidskog Open
04019 Lør 24.11. 10.00 3A Skotterud Eidskog SS Eidskog Open