02 AKERSHUS SKYTTERKRETS  
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt, 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov.  
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
"Løvenskiold Open" Forhåndspåmelding www.oslopk.com
Bærum Pistolklubb Tove Helvik 916 76 544 post@bpk.no
Bærums SL Knut Trulsrud 69 92 27 29 926 16 352 stall.gt@c2i.net
Kjeller skyteklubb(luft) Karla Kristoffersen 63 87 23 29 481 18 399
LOP Agnar Holm 63 82 81 07 951 30 919 agnahol@online.no
N.O P. DAL Finn Næss 908 34 511 kisakongen@c2i.net
Oppegård SL Frank Haugland 22 61 38 84 984 31 377 frankhau@start.no
Oscarsborg Pk Christian Hegstad 951 90 019 hegstadc@yahoo.no
Vestre Bærum SSL Bjørn Stensrud 22 55 17 20 922 51 082 bjoer-st@online.no
Akerhus sk.krets Willy Klette 66 99 14 44 (tlf,fax) 997 07 173 klette@broadpark.no
Resultatlister : Willy Klette 66 99 14 44 (tlf,fax) 997 07 173 klette@broadpark.no
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren skytested Arr.klubb Merknader
02001 Ons 17.1. 18.00 3A Skedsmohallen Kjeller Sk Fpm. mulig
02002 Lør 20.1. 10.00 3A Sk.hus Rykkin Vestre Bærum Fpm El-skiver Bjørn S.
02002 Søn 21.1. 10.00 3A Sk.hus Rykkin Vestre Bærum Fpm El-skiver Bjørn S.
02003 Søn 21.1. 10.00 3A Kolsåssentret Bærums SL På.meld 10.00-12.00
02003 Man 22.1. 16.00 3A Kolsåssentret Bærums SL På.meld fra 16.00
02004 Ons 14.2. 18.00 3A Skedsmohallen Kjeller  Fpm. mulig
02005 Lør 17.2. 10.00 3A Sk.hus Rykkin Vestre Bærum Fpm El-skiver Bjørn S.
02005 Søn 18.2. 10.00 3A Sk.hus Rykkin Vestre Bærum Fpm El-skiver Bjørn S.
02006 Søn 18.2. 10.00 3A Kolsåssentret Bærums SL På.meld 10.00-12.00 på banen
02006 Man 19.2. 16.00 3A Kolsåssentret Bærums SL På.meld fra 16.00
      22. - 24. februar Hell Open     
  Søn 11.3. 11.00 3A Kolsås Ull Sportsskyttere DM 3A, det skytes finale, forh.påmelding 91383039
    9. - 10. mars Landstevne rekrutt    
02007 Lør 10.3. 10.00 3A  Skedsmohallen Kjeller  KM 3A forhåndspåmeld
02008 Tirs 13.3. 18.00 3A Skedsmohallen LOP  
02009 Lør 17.3. 10.00 3A Sk.hus Rykkin Vestre Bærum Fpm El-skiver Bjørn S.
02009 Søn 18.3. 10.00 3A Sk.hus Rykkin Vestre Bærum Fpm El-skiver Bjørn S.
02010 Søn 18.3. 10.00 3A Kolsåssentret Bærums SL På.meld 10.00-12.00
02010 Man 19.3. 16.00 3A Kolsåssentret Bærums SL På.meld fra 16.00
02011 Ons 21.3. 18.00 3A Skedsmohallen Kjeller  FPM. mulig
      23. - 25. mars NM-Luft  Råholthallen    
02012 Søn 15.4. 18.00 7FG Skedsmohallen LOP  
02013 Søn 22.4. 10.00 1FGMR Kurud Oppegård SL  
  Tirs 1.5. 10.00 1S Bakstueteigen Elverum Pk DM 1S spes.rev.og pistol.
02014 Søn 6.5. 10.00 1FGMR Løvenskiold Bærum PK  
02015 Lør 12.5. 10.00 1FGMR Sessvollmoen NOP dal KM 1FG
02016 Søn 13.5. 10.00 2A Kurud Oppegård SL DM 2A / KM 2A
  Lør 19.5. 10.00 1FGMR Revlemoen Eidskog SS DM 1MR
02017 Ons 30.5. 18.00 7FG Løvenskiold Bærum PK Fpm
  Lør 9.6. 10.00 6FG Løvenskiold OPK / Bærum Pk DM 6FG Løvenskiold Open Fpm mulig KM 6G (Akershus)
  Søn 10.6. 10.00 5 Løvenskiold OPK / Bærum Pk DM 5 Løvenskiold Open Fpm mulig KM 5 (Akershus)
  Søn 10.6. 12.00 7FG Løvenskiold OPK / Bærum Pk DM 7FG Løvenskiold Open Fpm mulig KM 7G (Akershus)
02018 Søn 17.6. 10.00 6FG Kurud Oppegård SL  
      16. - 17. juni NM-Spesialfelt Åndalsnes    
02019 Ons 20.6. 18.00 7FG Løvenskiold Bærum PK Fpm
      11. - 14. juli NM-Felt Sandnes    
  Søn 5.8. 10.00 4 Løvenskiold OPK DM 4
  Søn 12.8. 10.00 1S Viken skytebane Lena SS DM 1S  Mag 1 og 2
02020 Lør 1.9. 10.30 6F Seiersten Oscarsborg PK KM 6F
02021 Lør 1.9. 13.00 7F Seiersten Oscarsborg PK KM 7F
02022 Søn 2.9. 10.00 7FG Kurud Oppegård SL  
  Søn  2.9. 10.00 1FGMR Smidholen Namnå PK DM 1FG Max 3 starter
02023 Lør 8.9. 10.00 1S Sessvollmoen NOP dal Ikke magnum
02024 Søn 9.9. 10.00 2A Kurud Oppegård SL  
02025 Ons 19.9. 18.00 3A Skedsmohallen Kjeller  Fpm mulig
02026 Søn 23.9. 10.00 1FGMR Kurud Oppegård SL KM 1MR
02027 Lør 13.10. 10.00 6FG Løvenskiold Bærum PK Fpm kun 2 lag (10.00-12.00)
02028 Ons 17.10. 18.00 3A Skedsmohallen Kjeller  Fpm mulig
02029 Lør 20.10. 10.00 3A Sk.hus Rykkin Vestre Bærum FPM El-skiver Bjørn S.
02029 Søn 21.10. 10.00 3A Sk.hus Rykkin Vestre Bærum FPM El-skiver Bjørn S.
02030 Søn 21.10. 10.00 3A Kolsåssentret Bærums SL På.meld 10.00-12.00
02030 Man 22.10. 16.00 3A Kolsåssentret Bærums SL På.meld fra 16.00
02031 Ons 14.11. 18.00 3A Skedsmohallen Kjeller  Forhåndspåmeld.mulig
02032 Lør 17.11. 10.00 3A Sk.hus Rykkin Vestre Bærum FPM El-skiver Bjørn S.
02032 Søn 18.11. 10.00 3A Sk.hus Rykkin Vestre Bærum FPM El-skiver Bjørn S.
02033 Søn 18.11. 10.00 3A Kolsåssentret Bærums SL På.meld 10.00-12.00
02033 Man 19.11. 16.00 3A Kolsåssentret Bærums SL På.meld fra 16.00
02034 Ons 5.12. 18.00 3A Skedsmohallen Kjeller  Fpm. mulig