01 ØSTFOLD SKYTTERKRETS    
1F=Finfelt, 1G=Grovfelt, 1M=Militærfelt, 1R=Revolverfelt, 1S=Spesialfelt, 2A=Fripistol (ord), 2B=Fripistol (colt 25m),
3A=Luftpistol (ord), 3B=Luftpistol fallfigur, 3C=Luftpistol standard, 4=Silhuettpistol, 5=Standardpistol, 
6F=Finpistol, 6G=Grovpistol, 7F=Hurtigpistol fin, 7G=Hurtigpistol grov.  
KONTAKTTELEFONER :
Klubb Kontaktperson Tlf Mob Web / E-post
Fredrikstad SS Pål Nøklestad 69 36 57 12 920 10 271 alande@broadpark.no
Krapfoss Ssl Arve Hansen 928 00 457 arvehans@online.no
Margereta H. Högström 907 37 771 lmph@bluezone.no
Mysen PL Øivind Johansen 905 89 375 web: www.mpl.no  
post@mpl.no
Sarpsborg Pk (1) Stig Hansen 69 15 63 43 908 91 357 hk94@online.no
Sarpsborg Pk (2) Anders Lund 920 12 286 anders.lund@chello.no
Ørje Pk Karl Uttersrud 69 81 10 32 / 69 81 16 85 karlyutt@start.no
Østfold sk.krets Tore Bjønnes 69 34 18 25 907 69 659 thu-bjoe@online.no
Resultatlister : Anders Lund, Buvikveien 4,  920 12 286 anders.lund@chello.no
1725 Sarpsborg
St.nr Dag Dato Kl.slett Gren skytested Arr.klubb Merknader
01024 Tir 23.1. 17.30 3A Krapfoss Sk.hus Krapfoss Ssl Påmeld. på banen til 20.00
01001 Tir 30.1. 18.30 3A Momarken Mysen PL  
01002 Man 5.2. 18.00 3A Rolvsøyhallen    Fredrikstad Ss KM 3A
01025 Tir 6.3. 17.30 3A Krapfoss Sk.hus Krapfoss Ssl Påmeld. på banen til 20.00
      22. - 24. februar Hell Open     
01003 Man 5.3. 18.00 3A Rolvsøyhallen   Fredrikstad Ss   
      9. - 10. mars Landstevne rekrutt    
01004 Tir 13.3. 18.30 3A Momarken Mysen PL  
    23. - 25. mars NM-Luft  Råholthallen    
  Søn 15.4. 10.00 4 Bommestadhallen HSS/LSS DM4 (Å-V60)
01005 Søn 29.4. 09.00 1FGRM Bjørndalen Sarpsborg Pk ”Sarpesmellen” (banefelt)
  Søn 29.4. 10.00 1FGMR Gaustadbanen Rjukan Pk DM 1R (Å V60)
01006 Lør 5.5. 10.00 5 Regimentsmyra Fredrikstad Ss KM 5 (1 lag)
01007 Lør 5.5. 12.00 7FG Regimentsmyra Fredrikstad Ss  
01008 Søn 6.5. 10.00 6FG Regimentsmyra Fredrikstad Ss  
  Søn 6.5. 09.00 1FGMRS Myhrespiten Hokksund PK DM 1S Spes. rev./pistol
01009 Lør 12.5. 10.00 6FG Bjørndalen Sarpsborg Pk  
  Søn 20.5. 10.00 1FGMR Lillegårdseter Porsgrunn Pk DM 1M (Å V60)
01026 Tir 22.5. 17.30 3A Krapfoss Sk.hus Krapfoss Ssl Påmeld. på banen til 20.00
  Søn 27.5. 09.00 6FG Haugene LSS/HSS DM 6G (Å-V60) / DS
01010 Lør 2.6. 10.00 5 Bjørndalen Sarpsborg Pk  
01011 Lør 2.6. 12.00 7FG Bjørndalen Sarpsborg Pk KM 7FG
01012 Søn 3.6. 10.00 6FG Ørje Ørje Pk ”Sommerstevne”
  Søn 10.6. 09.00 1FGMRS Myhrespiten Aron Sk  DM 1S Magnum1&2
01013 Lør 16.6. 10.00 6FG Korterudmyra Mysen PL KM 6FG.  Forhåndspåmelding mulig
01014 Søn 17.6. 10.00 7FG Korterudmyra Mysen PL Forhåndspåmelding mulig
      16. - 17. juni NM-Spesialfelt Åndalsnes    
  Lør 23.6. 10.00 5 Myhrespiten Hokksund PK DM 5
      11. - 14. juli NM-Felt Sandnes    
01015 Lør 18.8. 10.00 6FG Bjørndalen Sarpsborg Pk  
  Søn 19.8. 10.00 2A Lillegårdseter Porsgrunn Pk DM 2A (Å J U)
01016 Søn 2.9. 10.00 1FGRM Ørje Ørje Pk KM 1FG ”Grensestriden”, (banefelt- maks 2 våpen)
01017 Søn 9.9. Stevnet ikke arrangert Bjørndalen Sarpsborg Pk KM 4. Forhåndspåmelding, kun 5 skyttere pr omgang
01018 Søn 16.9. 10.00 1FGRM Korterudmyra Mysen PL KM 1MR
  Søn 16.9. 09.00 1FGMRS Vestmarka LSS/HSS DM 1F (M-K-V60-JR) / DS
  Søn 23.9. 10.00 7FG Brevik Porsgrunn Pk DM 7G (Å V60)
01019 Søn 30.9. 10.00 5 Bjørndalen Sarpsborg Pk  
01020 Søn 30.9. 12.00 7FG Bjørndalen Sarpsborg Pk  
  Søn 30.9. 10.00 7FG Bommestadhallen HSS/LSS DM 7F (M-K-V60-JR) / DS 
  Søn 21.10. 09.00 1FGMRS Myhrespiten Aron Sk  DM 1G
01027 Tir 23.10. 17.30 3A Krapfoss Sk.hus Krapfoss Ssl Påmeld. på banen til 20.00
01021 Man 5.11. 18.00 3A Rolvsøyhallen    Fredrikstad Ss  
  Søn 11.11. 10.00 3A Lundedalen Telemark S.krets DM 3A
01022 Tir 13.11. 18.30 3A Momarken Mysen PL  
  Søn 18.11. 10.00 6F Geiteryggen Grenland Pk DM 6F
01028 Tir 20.11. 17.30 3A Krapfoss Sk.hus Krapfoss Ssl Påmeld. på banen til 20.00
01023 Tir 4.12. 18.30 3A Momarken Mysen PL